شیشه بالکن - ایمن در

7 مورد از پرسش های مهم در مورد شیشه بالکن

شیشه های بالکنی

شیشه بالکن ها موارد زیبایی زیادی دارند و عموما برای تراس ها مورد استفاده قرار می گیرند . عملکرد این شیشه ها تضمین شده و صحیح می باشد، به همین دلیل طول عمر بسیار زیادی دارد. شما می توانید به عنوان پوشش و محافظت از تراس، شیشه های بالکن هایی را که در انواع متفاوت و طرح های گوناگون می باشد نصب کنید تا زیبایی ساختمان خود را افزایش دهید.

پرسش هایی در مورد نصب و راه اندازی شیشه بالکن

بدون شک شما برای نصب هر یک از تجهیزات ساختمانی خود باید با افرادی که در آن زمینه تخصص دارند مشورت کنید و کمک بگیرید. نصب و راه اندازی شیشه های بالکن نیاز به تخصص و دانش کافی دارد که نصاب های شرکت ( ایمن در) به واسطه تجربه بسیار زیادشان بهترین نصاب ها را برای نصب شیشه های بالکن شما اعزام می کنند.

از آنجایی که قیمت شیشه بالکن بسیار مناسب است، شما می توانید برای تراس خود این شیشه ها را که در انواع مختلفی هستند نصب کنید و از مزیت های آنها بهره مند شوید. برای نصب شیشه های بالکن بسیاری از افراد امکان دارد پرسش هایی داشته باشند که در ادامه برخی از متداول ترین آنها را بیان نموده و پاسخ آنها را ارائه می دهیم. برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از :

 1. چگونه مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید ؟

به طور معمول رنگ شیشه هایی بالکن که در بازار ارائه می شود بسیار مناسب است و طیف رنگی آنها زیبایی بی نظیری را در ساختمان ایجاد می کند. اگر شما رنگ خاصی مد نظرتان می باشد و می خواهید تنها از آن رنگ استفاده کنید، می توانید با کارشناسان در این مورد مشورت کنید تا به واحد تولید سفارش شما را ارائه دهند. رنگ های سفید و سیاه از جمله رنگ های محبوبی می باشند که بیشتر افراد از آنها استفاده می کنند. ولی با این وجود شما می توانید رنگ مورد نظر خود را که با ساختمان هماهنگی های لازم را دارد انتخاب نموده و استفاده کنید.

نمونه شیشه بالکن نصب شده برای یک رستوران

نمونه شیشه بالکن نصب شده برای یک رستوران

 1. پانل های شیشه تراس، تا چه میزان بالکن را از باد و باران ایمن نگه می دارند ؟

بسیاری از افرادی که می خواهند شیشه های بالکن در انواع و مدل های مختلف را در ساختمان خود نصب کنند هدفشان این نگه داشتن تراس می باشد. در واقع اینکه شما در فصل زمستان از سرمای بیورن در امان باشید ولی بتوانید زیبایی این فصل را مشاهده کنید بسیار مهم است و شیشه ها باید عملکرد مناسبی داشته باشند. در پاسخ به این پرسش باید بیان کنیم که شما بدون شک با نصب شیشه بالکن از آلودگی هوا، باد و باران در امان خواهید بود و تراس شما بخشی از خانه تان می شود. در برخی از موارد که وزش باد و باران شدید هم باشد آب از درون پانل های شیشه وارد نمی شود و نیازی نیست شما نگران این مسئله باشید.

 1. آیا شکاف بین پانل های شیشه بسته می شود ؟

بین دو شیشه تراس که نصب می شود می توانید با استفاده از نوار مخصوص به خوبی بپوشانید و به این وسیله تراس شما از باد و باران های شدید در امان می باشد. شما زمانی که می خواهید سفارش نصب شیشه های بالکن خود را ارائه دهید، می توانید در مورد این مسئله با کارشناسان مشورت کنید تا از آن نوار مخصوص برای شیشه تراس شما استفاده کنند.

در برخی از موارد مانند فصل های گرم سال این نوار را می توانید بردارید تا جریان هوا را حتی در صورت بسته بودن پنجره احساس کنید. البته برخی از افرادی که نمی خواند جریان هوا وارد تراس شود هم می توانند این نوار را بر ندارند. به طور کلی شما با استفاده از این نوار خیالتان آسوده است که هرگز جریان هوا وارد خانه و تراس تان نمی شود.

نوعی از شیشه بالکنی خاص

نوعی از شیشه بالکنی خاص

شما بدون شک با نصب شیشه بالکن از آلودگی هوا، باد و باران در امان خواهید بود و تراس شما بخشی از خانه تان می شود.

 1. مقاومت حرارتی که شیشه های بالکن دارند تا چه اندازه است ؟

دقت داشته باشید از آنجایی که فریم های آلومینیومی و پنل های شیشه ای که در شیشه تراس به کار رفته است، هر دو دارای جنس سرد می باشند، دمای هوای تراس با خانه یکسان نمی باشد. در واقع اینکه شما فکر کنید تراس تان بسیار هوای گرمی خواهد داشت و در فصل زمستان می توانید در تراس استراحت کندی، بدین معنا نمی باشد که دمای آنجا مانند خانه است. بلکه باید بدانید دما و حرارتی که تراس دارد با خانه یکسان نمی باشد و هر دو با یکدیگر تفاوت هایی نیز دارند. اما باید به طور کلی بیان کنیم که با نصب شیشه تراس شما از هوای سرد بیرون در امان خواهید بود و هوای گرم فصل تابستان هم درون تراس نفوذ بسیاری ندارد و دمای متعادلی در تراس ایجاد می شود.

بیشتر بخوانید :

آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن ریلی

آشنایی با عواملی که در قیمت شیشه بالکن تاشو تاثیر دارد

آشنایی با مراحل نصب و طراحی پارتیشن شیشه ای

 1. شیشه های بالکن تا چه اندازه می توانند سر و صدا را کاهش دهند ؟

به طور کلی بسیاری از افرادی که می خواهند در تراس خود استراحت کنند، این مسئله برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد که درون تراس سر و صدای زیاد بیرون از خانه وجود نداشته باشد. اینکه درون تراس سر و صدای بیرون از خانه وجود نداشته باشد امری طبیعی است و بدون شک می توانید مطمئن باشید سر و صدایی که در بیرون از منزل وجود دارد وارد خانه نمی شود.

البته یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و باید به آن دقت داشته باشید این است که سرو صدا به طور کامل از بین نمی رود، بلکه تا حدودی که بسیار کم است شاید آن را در تراس خود بشنوید. اگر شما درب تراس را باز کنید بدون شک سر و صداها بسیار بیشتر از زمانی است که درب تراس بسته می باشد. بنابراین باید بدانید به طور کلی سر و صداها از بین نمی رود.

 1. برای نصب شیشه های بالکن باید چه فضایی داشته باشید ؟

اینکه شما باید تا چه اندازه از تراس خود را به نصب شیشه های بالکن اختصاص دهید بستگی به نوع شیشه ای دارد که انتخاب می کنید. اگر شما نوع ریلی این شیشه ها را انتخاب کنید، بدون شک نیازی نیست فضای زیادی را به نصب آنها اختصاص دهید، چرا که آنها روی یک ریل حرکت می کنند و فضایی را اشغال نخواهند کرد. این شیشه ها در انتهای دیوار جمع می شوند و شما بدون اینکه با آنها برخورد داشته باشید می توانی از فضای بیرون منزل خود لذت ببرید.

نمونه شیشه بالکن نصب شده

نمونه شیشه بالکن نصب شده

اما نوع دیگر آنها شاید فضای بیشتری را به خود اختصاص دهد. به طور کلی بهتر است برای نصب شیشه های بالکن با مشاوران و کارشناسان شرکت مشورت کنید تا بر اساس میزان مساحت تراس شما یکی از انواع شیشه های تراس را که مناسب تر است برای شما انتخاب کنند.

 1. بر چه اساس قیمت شیشه بالکن محاسبه می شود ؟

از دیگر پرسش هایی که در مورد شیشه بسیاری از افراد دارند این است که قیمت آنها بر چه اساسی محاسبه می شود. ابعاد فضای بالکن شما یکی از مهمترین عوامل بسیار مهمی است که قیمت شیشه های بالکن را مشخص می کند. تنوع محصولات شیشه ای برای بالکن بسیار زیاد است و شما هر یک از آنها را که انتخاب کنید باید بدانید قیمت آنها هم متفاوت می باشد. ولی به طور کلی هر چه مساحت تراس شما بیشتر باشد باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید، ولی هر چه مساحت کمتری داشته باشید شیشه کمتری نصب می شود و هزینه زیادی هم پرداخت نخواهید کرد.

ریلی و کشویی دو نوع بسیار مهم این شیشه ها می باشد که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و در فضای تراس خود استفاده کنید. اینکه کدام یک از آنها برای شما مناسب تر است را باید با مشورت کارشناسان انتخاب کنید. قیمت شیشه هایی که برای تراس خود انتخاب می کنید بسیار زیاد نمی باشد و به همین دلیل هر فردی با هر بودجه ای که دارد می تواند در بین انواع مدل های شیشه ها یکی از آنها را انتخاب کرده و سفارش دهد. برای نصب شیشه های بالکن بهتر است آنها را به نصاب های حرفه ای بسپارید تا در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن شیشه ها را نصب کنند.

ابعاد فضای بالکن شما یکی از مهمترین عوامل بسیار مهمی است که قیمت شیشه های بالکن را مشخص می کند. تنوع محصولات شیشه ای برای بالکن بسیار زیاد است و شما هر یک از آنها را که انتخاب کنید باید بدانید قیمت آنها هم متفاوت می باشد.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید :

شیشه بالکن

پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت

 

کارشناسانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستند و شما می توانید هر پرسشی که از آنها در مورد قیمت شیشه های بالکن ریلی دارید بپرسید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی نمایند و در بین آنها یکی از آنها را که برای شما مناسب تر است و می توانید هزینه آن را پرداخت نمایید انتخاب کنید. زمان ساخت و ارائه شیشه های بالکن در این شرکت بسیار سریع انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان سفارش های تان را دریافت کنید.

"<yoastmark

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

2 پاسخ
 1. سمیه
  سمیه می گوید:

  سلام ببخشید امکانش هست که حضوری تشریف بیارین و بالکن ما رو ببینید و برای شیشه نظر کارشناسی بدید و قیمت بدید؟

  پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin می گوید:

   با سلام.بله خانم کلباسی عزیز شما با شماره های شرکت تماس بگیرید جهت فرستادن کارشناس به محل مورد نظرتون.
   02144011723 02144012692

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *