پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری جدید

پارتیشن های اداری

امروزه از آنجایی که بهره وری از فضاهای اداری بسیار اهمیت دارد باید از تجهیزاتی که این بهره وری را افزایش می دهند استفاده کنیم. یکی از این تجهیزات پارتیشن اداری می باشد که در انواع متفاوتی طراحی و تولید می شود. شما می توانید هر یک از آنها ار که بیشتر با فضای شما هماهنگی دارد را سفارش دهید تا برایتان نصب کنند. فضای یک سالن با استفاده از این پارتیشن ها به خوبی جدا می شود و هر یک از کارمندان می توانند بخش مجزا برای کار کردن خود داشته باشند.

در واقع باید بدانید از این طریق تمرکز آنها برای کار کردن بسیار بالاتر می رود و با دقت بیشتری کارهای خود را انجام می دهند. شما زمان سفارش پارتیشن اداری باید نوع و طرح آن را انتخاب کرده و سپس برای سفارش آن را ثبت کنید. دقت داشته باشید هر یک از انواع آن را که انتخاب می کنید با محیط اداری تان سازگاری داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با ایمن در سازه پارت همراه باشید تا درباره پارتیشن های اداری جدید و مدرن با شما صحبت کنیم.

ساخت و تولید پارتیشن اداری مدرن توسط شرکت ایمن در

شرکت ایمن سال های بسیار زیادی است که در زمینه تولید تجهیزات شیشه ای تخصص دارد و در کمترین زمان و به بهترین نحو ممکن می تواند پارتیشن شیشه ای شما را آماده و نصب کند. قیمت و هزینه ای که شرکت برای نصب و آماده سازی پارتیشن های اداری از شما دریافت می شود بسیار به صرفه است و به همین دلیل مشتریان این شرکت روز به روز در حال افزایش پیدا کردن می باشد.

برخی از خدمات شرکت ایمن در جهت نصب و آماده سازی این پارتیشن ها

 استحکام بسیار بالای استراکچر

هر یک از مدل های پارتیشن های اداری که شرکت تولید می کند دارای این ویژگی و یا مزیت می باشد. اسکلت به کار رفته شده روی پارتیشن های اداری بسیار قوی می باشد و به همین دلیل شما می توانید هر وسیله ای را که وزن آن هم تا 150 کیلوگرم می باشد روی آن آویزان کنید. در واقع وسیله های آویزان شده شما روی این وسیله هرچقدر هم که سنگین باشد آسیبی به اسکلت وارد نمی گردد و همین مورد یکی از مهمترین مزیت پارتیشن های اداری به شمار می رود.

پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری

تولید و نصب مدولار

تولید پارتیشن های اداری به صورت مدولار یعنی اینکه این محصول دارای مکانیزم و فرمول تکنولوژی جدید و بی رقیب می باشد. در واقع با به کار گرفتن این شیوه شما می توانید پارتیشن های اداری را به راحتی نصب نموده و هر زمانی هم که مایل بودید آنها را باز کرده و در مکان دیگری نصب کنید. این قابلیت ویژگی های بسیار زیادی دارد و برای کاربران هم بهترین گزینه به شمار می رود.

در واقع باید بدانید شما با استفاده از این قابلیت همسانی در پارتیشن های اداری را تا حد زیادی افزایش می دهید و همچنین یک بار دیگر می توانید از آن در هر محیطی که مایل هستید استفاده کنید. اگر کیفیت و جنس متریال هایی که در پارتیشن های اداری به کار می رود مناسب باشد تا سال های سال می توانید از آن در هر مکانی که مالی هستید استفاده کنید.

اسکلت به کار رفته شده روی پارتیشن های اداری بسیار قوی می باشد و به همین دلیل شما می توانید هر وسیله ای را که وزن آن هم تا 150 کیلوگرم می باشد روی آن آویزان کنید. در واقع وسیله های آویزان شده شما روی این وسیله هرچقدر هم که سنگین باشد آسیبی به اسکلت وارد نمی گردد و همین مورد یکی از مهمترین مزیت پارتیشن های اداری به شمار می رود.

امکان تقسیم بندی برای شیشه

تقسیم بندی و ساختار اصلی پارتیشن های اداری دارای سه قسمت افقی می باشد که ارتفاع هر یک از آنها با دیگری تفاوت دارد. البته که باید بدانید شما می توانید این تقسیم بندی را تا حد دلخواه خود تغییر دهید و هر اندازه که فضای اداری شما به آن نیاز دارد اندازه های آن برش دهید. در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت ایمن در مشورت کنید تا بهترین اندازه پارتیشن های اداری که مناسب فضای شما می باشد را برایتان مشخص کنند.

قابلیت ایجاد نمودن فضای داکتینگ برای عبور دادن کانال ها

پارتیشن های اداری که دارای اسکلت دو جداره هستند استحکام بسیار زیادی دارند، همین اسکلت و فضای درونی آنها به شما این اجازه را می دهد شما به راحتی بتوانید کابل های مربوط به سیستم اداری را از درون آنها عبور دهید. البته بسیاری از اداره ها ترجیح می دهد روی همین پارتیشن های اداری و اسکلت مقاومی که دارند کلید پریزها را هم نصب کنند. دقت داشته باشید این فضا به طور کامل از دید دور می باشد و هیچ فردی آنها را به راحتی مشاهده نمی کند، به همین دلیل کابل ها را از درون آن عبور می دهند تا فضای اداری شیک تر و زیباتر باشد.

برای نصب پارتیشن اداری دوجداره می توانید به کارشناسان درخواست دهید که از درون فضای سیستم دوجداره کابل ها را عبور دهند تا زیبایی محیط اداری شما افزایش پیدا کند.

پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای

بیشتر بخوانید:

شیشه بالکن جدید و امروزی و مزیت های نصب آن ها

درب اتوماتیک بیمارستانی

پارتیشن شیشه ای و نقش آن در دکوراسیون منزل

سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین

تعمیر و طراحی درب اتوماتیک و نوع سیستم طراحی شده در آن

نداشتن هیچ گونه پیچ در نما

بسیاری از پارتیشن های اداری که در گذشته نصب می شدند باید به وسیله تعداد زیادی پیچ و یا ابزارهای دیگری آنها را به یکدیگر متصل می نمودند. این پیچ ها و ابزارها در ظاهر نما مشخص بودند و همین امر زیبایی نما را تا حد بسیار زیادی از بین می برد. اما اکنون در پارتیشن اداری که به تازگی تولید و نصب می شود هیچ پیچی را در نما به کار نمی برند تا زیبایی پارتیشن ها افزایش پیدا کند. اگر می خواهید نمای پارتیشن های اداری شما که در اداره نصب کرده اید بی نظیر و عالی باشد، می توانید درخواست نصب تکنولوژی جدید پارتیشن های اداری را به شرکت ایمن در ارائه دهید.

امکان نصب پارتیشن دوجداره شانل در رنگ های متفاوت

در گذشته پارتیشن های اداری را در چندین رنگ و طرح ارائه می دادند که هر یک از رنگ های آن زیبایی منحصر به فردی داشت. بعد از اینکه نوع شیشه ای پارتیشن های اداری را تولید کردند دیگر تنها از رنگ شیشه استفاده می نمودند و رنگ های دیگری را برای این پارتیشن ها طراحی نمی کردند. اما امروزه از آنجایی که در سیستم و تکنولوژی جدید پارتیشن های اداری سیستم دوجداره شانل هم وجود دارد از رنگ های متنوعی می توانید استفاده کنید.

شما قادر خواهید بود هر یک از رنگ های شیشه هایی که در پارتیشن های اداری به کار می رود را سفارش دهید تا برای شما طراحی و نصب کنند. برای انتخاب رنگ می توانید با کارشناسان حرفه ای شرکت ایمن در مشورت کنید تا بهترین رنگ آن را بر اساس محیط اداری که دارید به شما معرفی نمایند.

پارتیشن های اداری جدید و مدرن

پارتیشن های اداری جدید و مدرن

قابلیت ایجاد هارمونی رنگی و همسانسازی

پارتیشن های اداری شیشه ای که توسط شرکت ایمن در تولید می شود به گونه ای می باشد که شما می توانید با انتخاب متریال مشابه دیگر اجزای اداره را با آن منطبق نمایید. به عنوان مثال باید بدانید هر یک از تجهیزات اداره مانند کمد، میز و … دارای ویژگی های متنوعی می باشد و هر یک از آنها هم ساختار متنوعی دارند، شما می توانید زمان سفارش پارتیشن اداری، به رنگ دیگر تجهیزات دقت داشته باشید تا هارمونی رنگی بین هر یک از آنها برقرار شود.

در این صورت زیبایی فضای اداری شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند و مشتریانی که برای بستن قرارداد به اداره شما می آیند جذب سیستم و تکنولوژی جدید شما می گردند.

قابلیت نصب پرده درون پارتیشن

شما می توانید زمان سفارش پارتیشن اداری در فضایی که درخواست داده اید از شرکت تقاضا کنید قابلیت نصب پرده را هم درون این پارتیشن ها افزایش دهد. گاهی اوقات در اداره جلسه های مهمی برگزار می شود که شاید مدیران بخواهند این جلسات خصوصی تر باشد و کارمندان دیگر به درون اتاق دید نداشته باشند. با استفاده از پرده درون پارتیشن های اداری فضا بسیار خصوصی تر می شود.

هر یک از انواع پرده هایی که در پارتیشن های اداری نصب می شود ویژگی های منحصر به فردی دارد و به همین دلیل شما قدرت انتخاب بیشتری در بینن انواع آنها دارید. روشن و تاریک شدن پرده ها یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که آنها دارند و شما زمان سفارش بهتر است روی این مسئله تاکید نمایید.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید :

شیشه بالکن

پارتیشن شیشه ای

شیشه حمام

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

02144051014    02144053055   

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *