• پارتیشن شیشه ای

چرا پارتیش شیشه ای ایمن دُر

شرکت ایمن در طی سال های طولانی که در زمینه تولید و نصب پارتیشن های شیشه ای برای اداره ها فعالیت دارد و خدمات ارائه میدهد، دارای مشتریان بسیاری میباشد.

قیمت پارتیشن اداری

بسیاری از افرادی که می خواهند اقدام به نصب پارتیشن های اداری متحرک نمایند قیمت آن برایشان بسیار اهمیت دارد و به این مسئله توجه زیادی نشان می دهند. به طور کلی باید بدانید قیمت پارتیشن اداری شرکت ایمن دُر بسیار مناسب تر و متعادل تر از شرکت های تولیدی دیگر می باشد. قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک به عوامل متعددی بستگی دارد.

 ضخامت و ابعاد شیشه

شیشه های سکوریت دارای انواع مختلف در ابعاد و ضخامت های متفاوت هستند.شما باید در زمان سفارش شیشه پارتیشن،ضخامت آن را نیز در نظر بگیرید.

مثلا برای فضاهایی مانند اتاق مدیریت که جلسات متعددی در آن تشکیل میشوند نیاز به شیشه هایی با ضخامت بیشتر است، زیرا در این اتاق جلسات مهمی برگزار میشود و باید کاملا عایق سروصدا باشد.

   یراق آلات

همانطور که میدانید پارتیشن ها دارای انواع مختلفی میباشند که در نوع متحرک آن یراق آلات بیشتری استفاده میشود و همچنین یراق آلات خارجی نسبت به یراق آلات ایرانی، از کیفیت بیشتری برخوردار هستند و هم قیمت آن ها نسبت به نمونه های خارجی کمی بیشتر است.

   متراژ

قیمت پارتیشن های شیشه ای بسته به متراژ و مساحت کار متغیر است.هرچه متراژ کمتر باشد قیمت پارتیشن شیشه ای نیز ارزان تر است.

  رنگبندی

بعضی از افراد دوست دارند که رنگ شیشه های پارتیشن خود را شفاف سفارش دهند که در این صورت نیازی نیست برای رنگ پارتیشن هزینه ای بپردازند. اما بعضی از افراد ترجیح میدهند که رنگ طلایی یا دودی و… آن ها را سفارش دهند، که در این صورت باید هزینه بیشتری را نیز بپردازند.

مزیت های نصب پارتیشن در محیط

امکان انعطاف پذیری و جابجایی آسان آن ها

پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین تجهیزاتی است که میشود از آن در ساختمان های اداری استفاده کرد.برای مثال، زمانیکه شما میخواهید که شرکت یا دفتر اداری خودتان را از ساختمانی به ساختمان دیگر ببرید این پارتیشن ها را هم میتوانید از مکان اولیه جمع کرده و در محیطی دیگر دوباره نصب شوند.

بهره وری مناسب از فضای موجود با نصب پارتیشن

یکی از اصلی ترین و مهمترین دلایلی که افراد اقدام برای نصب پارتیشن شیشه ای میکنند این است که میخواهند از فضای موجود خود حداکثر استفاده را کنند. متراژ ساختمان اداری شما هر چقدر هم که باشد شما میتوانید با استفاده از پارتیشن شیشه ای اتاق های بیشتری را ایجاد کنید و هر کدام از کارمندان فضای شخصی خود را داشته باشند که این عمل باعث افزایش راندمان کاری آن ها نیز میشود.

زمانیکه چندین نفر به در یک جا با هم کار میکنند بدون شک حواس آن ها پرت میشود و تمرکز لازم را ندارند و در این صورت نمیتوانند مسئولیت های محول شده به آن ها را درست انجام دهند. درنتیجه با نصب پارتیشن شیشه ای میتوانید از آن مساحت بهره وری لازم را ببرید و فضاهتای اداری متنوعی را در محیط به وجود آورید.

لازم به ذکر است که جنس این شیشه پارتیشن ها از جنس شیشه سکوریت میباشد که کاملا مقاوم است.البته قیمت پارتیشن های شیشه ای بستگی به مساخت و متراژ کار دارد.

عایق سر و صدا بودن این شیشه های پارتیشن

پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین تجهیزاتی است که میتوانید از آن در ساختمان های اداری استفاده کنید، زیرا با نصب پارتیشن شیشه ای دیگر هیچ سر و صدایی خارج و داخل اتاق شما نمیشود و این امکان برای زمان های جلسه بسیار مهم و ضروری است. اگر سروصدا و شلوغی در محیط کار باشد کارمندان به راحتی نمیتوانند کارهای خود را انجام دهند.نصب پارتیشن شیشه ای به دلیل ایجاد عایق صدا، یکی از بهترین انتخاب هایی است که میتوانید برای ساختمان های اداری خود داشته باشید.

زیبایی بخشیدن به فضا

اگر میخواهید امروزه در فضای رقابتی میان شرکت ها حضور داشته باشید باید به نمای داخلی وظه ساتمان اداره و شرکت نیز اهمیت دهید تا از این طریق مشتریان بیشتری به دست آورید.شما بر اساس نوع ساختمان اداری تان میتوانید در النتخاب طرح ها و مدل های پارتیشن با کارشناسان متخصص ایمن در مشورت کنید تا یکی از بهترین آن ها برای ساختمانتان نصب شود.

احساس آرامش و آسودگی خاطر با پارتیشن های ایمن در

پارتیشن شیشه ای را گران نخرید ! ایمن دُر شیشه پارتیشن شما را با همان کیفیت تولید و برایتان نصب می کند .

نمونه پارتیشن های اداری

طراحی پارتیشن شیشه ای

زمانی که شما می خواهید از پارتیشن شیشه ای در فضای مورد نظر خود استفاده کنید، یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید و اهمیت دهید این است که، طراحی آن را به چه نحوی می خواهید انجام دهید. در واقع باید بدانید که طراحی پارتیشن شیشه ای امر بسیار مهمی می باشد که دارای اهمیت زیادی است و باید به آن توجه بسیاری شود. بهترین حالت طراحی پارتیشن های شیشه ای زمانی است که در درون آن هیچ گونه پرتی وجود نداشته باشد و به بهترین نحو ممکن بتوانید آن را نصب کنید.

بدون شک در بسیاری از ساختمان های اداری برای اینکه کارمندان یکدیگر را به خوبی مشاهده کنند تا عملکردشان بالاتر برود از پارتیشن شیشه ای در این فضا استفاده می شود که مزیت های بسیار زیادی هم نیز دارد. پارتیشن هایی که اختصاصی هستند به بهترین نحو ممکن در ساختمان های مورد نظر شما طراحی می شوند و شما می توانید از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید. برای اینکه با دلایلی نیاز به طراحی کردن پارتیشن های شیشه ای آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

 طراحی پارتیشن شیشه ای

طراحی پارتیشن شیشه ای

متراژها و فضاهای متنوع برای پارتیشن شیشه ای

یکی از دلایل مهم دیگری که در طراحی پارتیشن شیشه ای وجود دارد و باید به آن اهمیت دهید این است که، متراژ هر فضا با دیگر فضاها متنوع است، بنابراین اگر شما بخواهید در یک فضای 120 متری پارتیشن های شیشه ای را نصب کنید، باید بدانید که نصب و طراحی آن با یک فضایی که 60 متری است تفاوت بسیار زیادی دارد. بر همین اساس به شما توصیه می کنیم که به طراحی پارتیشن ها اهمیت زیادی دهید تا زیبایی فضای شما چندین برابر شود. طراحانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند از آنجایی که در زمینه نصب و طراحی پارتیشن شیشه ای تخصص بسیار زیادی دارند می توانند به بهترین نحو ممکن پارتیشن های شما را در هر مکانی و متراژِ طراحی کنند. بدون شک یک فضای کوچک پارتیشن هایی را که می خواهند مورد استفاده قرار دهید باید به قدری با پارتیشن ها بزرگ تر شود که نظر هر بیننده ای را جلب نماید.

رنگ بندی و انواع متنوع پارتیشن ها 

از جمله دیگر مواردی که در طراحی پارتیشن شیشه ای اهمیت بسیاری دارد، رنگ ها و مدل های متنوع آن می باشد. شما باید بدانید که هر یک از مدل های پارتیشن های شیشه ای برای فضای مورد نظر شما شاید مناسب نباشد، به همین دلیل نباید از آن استفاده کنید. بر همین اساس بهتر است در مورد نصب و خرید آن با مشاوران شرکت در تماس باشید تا بهترین نوع آن را برای فضای مورد نظر شما طراحی کنند. از آنجایی که محیط هر ساختمانی به رنگ خاصی می باشد و یا رنگ سفید دارد، باید رنگ بندی پارتیشن های شیشه ای هم دقت بسیاری شود تا به بهترین نحو ممکن آن را نصب کنند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

نصب پارتیشن شیشه ای

سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین

/
سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین امروزه بسیاری از افراد اقدام به نصب پارتیش…

تعمیر و طراحی درب اتوماتیک و نوع سیستم طراحی شده در آن

/
درب اتوماتیک طراحی درب اتوماتیک شیشه ای به گونه ای می باشد که کنترل…
خرید و نصب پارتیشن شیشه ای

خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب برای ساختمان ها

/
پارتیشن شیشه ای پارتیشن شیشه ای از آن دسته از تجهیزات شیشه ای …
ایمن در - شیشه میرال

مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن در سازه پارت

/
شیشه میرال شیشه میرال از آن دسته شیشه های نشکن به شمار می …
اجرای شیشه بالکن

ساختار فنی شیشه بالکن و آشنایی با انواع شیشه بالکن فریم لس و بدون فریم

/
 شیشه بالکن شیشه بالکن از آن دسته تجهیزات شیشه ای ساختمان به…
شیشه ی بالکنی

شیشه بالکن مدرن چه ویژگی و مدل هایی دارد؟

/
 شیشه بالکن شیشه بالکن امروزه به عنوان بخشی از تجهیزات شیشه…
شیشه بالکنی - ایمن در

مراحل تولید شیشه های بالکن و مزیت های آن

/
شیشه بالکن شما در بیشتر فضاهایی که زیبایی منحصر به فرد و خاصی …
ایمن در- شیشه بالکنی ریلی

شیشه بالکن ارزان و نقش شیشه های بالکن در زیبایی خانه

/
شیشه بالکن امروزه در سراسر جهان از معماری های لوکس و تجهیزات س…
ایمن در- شیشه بالکنی ریلی

شیشه بالکن متحرک و چگونگی نصب و راه اندازی آن

/
 شیشه بالکن تماشای برف و باران همیشه برای هر فردی بسیار لذت بخش اس…