پارتیشن های شیشه ای کوتاه

پارتیشن شیشه ای کوتاه و نقش آن در زیبایی محیط

پارتیشن شیشه ای

امروزه یکی از بخش های مهم هر اداره ای پارتیشن شیشه ای آن می باشد که در انواع و مدل های متنوع نصب می گردد. کیفیت یراق آلات و فریم هایی که در پارتیشن های شیشه ای به کار می رود بسیار عالی می باشد و به همین دلیل از آنها تا چندین سال می توانید استفاده کنید. در واقع اگر شما مایل باشید آنها را جابجا کنید هیچ مشکلی ندارد و می توانید به هر مکانی که مایل هستید آنها را هم با خود برده و در آن مکان نصب کنید. پارتیشن های شیشه ای دیگر مانند دیوارهای گچی نیستند که قابلیت حمل نداشته باشند و نصب آنها دشواری های زیادی داشته باشد.

بلکه باید بدانید امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی روز به روز افراد از تجهیزات جدیدتری استفاده می کنند که کار کردن و نصب آنها آسان است.یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای که در بسیاری از محیط های اداری و حتی مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد،پارتیشن شیشه ای کوتاه است.

پارتیشن شیشه ای کوتاه

یکی از انواع پارتیشن شیشه ای که در بسیاری از محیط های اداری و یا حتی مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد مدل کوتاه آن می باشد. این مدل به دلیل مزیت ها و زیبایی هایی که دارد طراحی دکوراسیون فضا را بسیار زیباتر و شیک تر می کند. شما زمان که وارد بانک ها می شوید بدون شک می توانید این نوع از پارتیشن های شیشه ای را مشاهده کنید. در واقع باید بدانید در برخی از فضاها و مکان های اداری باید از این نوع پارتیشن ها استفاده شود در غیر این صورت طراحی این فضا زیبا و به صرفه نخواهد شد.

طرح اجرا شده پارتیشن شیشه ای

طرح اجرا شده پارتیشن شیشه ای

برخی از استخرها هم با استفاده از پارتیشن های شیشه ای کوتاه زیبایی بیشتری خواهند داشت و به همین دلیل برای طراحی این فضا هم از پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند. قیمت پارتیشن شیشه ایکوتاه نسبت به مدل های دیگر بسیار کمتر است و بر همین اساس اگر شما می خواهید فضایی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید بهتر است از این نوع پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید.

رنگ بندی پارتیشن های شیشه ای کوتاه متفاوت می باشد و همچنین فریم های آن متنوع است، بر همین اساس شما می توانید هر یک از مدل های آن را که بیشتر می پسندید را انتخاب کرده و در فضای مورد نظر خود نصب کنید. نصب این دسته از پارتیشن های شیشه ای بسیار سریع و آسان می باشد. همچنین باید بدانید از آنجایی که کارشناسان و نصابان شرکت در زمینه نصب پارتیشن های شیشه ای تخصص بسیاری دارند در کمترین زمان آنها را در بهترین موقعیت نصب می کنند.

رنگ بندی این شیشه ها مات و یا شفاف است، البته شما بهتر است نوع شفاف را برای شیشه های کوتاه انتخاب کنید. در واقع رنگ های دیگر آن هم تولید می شود و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و سفارش دهید.

بیشتر بخوانید:

شیشه بالکن ریلی و فاکتورهای مهم آن در زیبایی تراس

7 مورد از پرسش های مهم در مورد شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی و عملکرد آن همراه با نرده های فلزی

خدمات و اصول شرکت ایمن در در تولید و نصب شیشه بالکن

آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن ریلی

رنگ بندی این شیشه ها مات و یا شفاف است، البته شما بهتر است نوع شفاف را برای شیشه های کوتاه انتخاب کنید. در واقع رنگ های دیگر آن هم تولید می شود و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و سفارش دهید.

تاثیر زیبایی پارتیشن شیشه ای کوتاه برای طراحی دکوراسیون

امروزه بیشتر افراد برای زیبایی فضاهای مورد نظر خود سعی می کنند از تجهیزات به روز و جدیدی استفاده کنند تا جذابیت آن فضا را بیشتر کنند. پارتیشن های شیشه ای به دلیل شیشه ای بودن و فریم های زیبایی که دارند فضا را بسیار زیباتر و شیک تر می کنند، به همین دلیل شما این نوع از پارتیشن ها را در بسیاری از مکان ها شاید مشاهده کرده باشید. یکی از مهمترین مزیت های پارتیشن های شیشه ای کوتاه این است که حریم را حفظ می کند و مشخص می کند آن فردی که آن سوی پارتیشن قرار دارد دارای چه جایگاهی می باشد.

بیشتر محیط های اداری که از پارتیشن های شیشه ای کوتاه استفاده می کنند به حریم افراد و زیبایی فضا اهمیت بسیار زیادی می دهند. امروزه استفاده کردن و نصب پارتیشن های شیشه ای در هر فضایی موجب لوکس تر نشان داده شدن آن فضا می شود، به همین دلیل روز به روز استفاده و نصب آن افزایش پیدا کرده است. پارتیشن شیشه ای کوتاه هم دارای انواع مختلفی می باشند که آنها عبارت هستند از :

  1. فریم لس

زیبایی این نوع از پارتیشن های شیشه ای نسبت به بسیار یاز مدل های دیگر آن بیشتر است و به همین دلیل از آن استفاده بسیاری می شود. در واقع باید بدانید علاوه بر زیبایی که این نوع از پارتیشن ها دارند صرفه اقتصادی آنها موجب شده است هر فردی از آنها استفاده کند. شیشه و یراق آلاتی که در این نوع از فریم ها وجود دارد مخصوص می باشد . انعطاف پذیری این نوع از فریم ها بسیار بالا می باشد و به همین دلیل در هر فضایی به راحتی آنها را می توان نصب کرد. استحکام این شیشه ها بسیار زیاد است و هرگز با ضربه دچار شکست نمی شود.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

انعطاف پذیری این نوع از فریم ها بسیار بالا می باشد و به همین دلیل در هر فضایی به راحتی آنها را می توان نصب کرد. استحکام این شیشه ها بسیار زیاد است و هرگز با ضربه دچار شکست نمی شود.

  1. طرح سیلور

فریم هایی که در این نوع از پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد دو الی سه تکه می باشد . به همین دلیل شکل آن هم بسیار خاص است. این پارتیشن ها بیشتر در فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ولی از آنجایی که کارشناسان و نصابان پارتیشن  شیشه ای تخصص بسیاری در تولید و ساخت این پارتیشن ها دارند می توانند مدل کوتاه تر آن را هم برای شما تولید نصب نمایند. رنگ فریم های این طرح به صورت الکترواستاتیک می باشد و به همین دلیل شما هر رنگی را که مایل باشید را می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

  1. دو جداره

استفاده از این نوع پارتیشن شیشه ای بیشتر به عنوان عایق صدا و حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل مدل کوتاه آن را زیاد تولید نمی کنند. ولی با این وجود در برخی از فضاها مانند حاشیه استخر بیشتر شیشه های مورد استفاده از این مدل می باشد. نمای کلی این نوع از پارتیشن های شیشه ای ایتالیایی می باشد و به همین دلیل زیبایی بی نظیری را در فضا ایجاد می کند. شما اگر می خواهید این نوع از پارتیشن های شیشه ای کوتاه را مورد استفاده قرار دهید بهتر است با کارشناسان شرکت مشورت کنید تا بهترین مدل را برای شما انتخاب کرده و آن را برای شما نصب کنند.

در واقع آنها زمانی که فضای مورد نظر شما را بازدید کنند بهتر می توانند در مورد نوع پارتیشن مورد استفاده در آن مکن تصمیم گیری کنند و مدل مناسبی را به شما معرفی نمایند.

  1. تک جداره

یکی از بهترین و زیباترین مدل هایی که به عنوان پارتیشن های شیشه ای کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد این مدل می باشد. این مدل از آنجایی که تنها به عنوان یک حریم کاربرد اساسی دارد در بسیاری از فضاها مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید آنها را در هر فضایی که مایل هستید نصب کنید تا زیبایی طراحی دکوراسیون آن فضا را بیشتر کنید. بر اساس ابعاد شیشه هایی که شما سفارش می دهید باید قیمت متفاوتی را هم برای آنها پرداخت کنید که البته قیمت پارتیشن های شیشه ای کوتاه زیاد بالا نمی باشد و شما با هزینه بسیار کمی می توانید آنها را در هر فضایی که مایل هستید نصب کنید.

 

نمونه طرح اجرایی پارتیشن شیشه ای کوتاه

نمونه طرح اجرایی پارتیشن شیشه ای کوتاه

  1. متحرک

برخی از افراد مایل هستند از مدل پارتیشن شیشه ای کوتاه و نقش آن در زیبایی محیط که متحرک هستند استفاده کنند. این مدل ها جذابیت بیشتری دارند و از آنجایی که عملکرد آنها بیشتر است بدون شک قیمت بیشتری هم دارند. شما این شیشه ها را می توانید به راحتی به حرکت درآورید و همین مورد زیبایی و خاص بودن آنها را بسیار بیشتر می کند. اینکه شما بخواهید از نوع متحرک پارتیشن شیشه ای استفاده کنید بستگی به فضای موردنظرتان دارد.

برخی از افراد فضای زیادی برای نصب این پارتیشن ها ندارند و بهتر است از این مدل استفاده نکنند. نصب این شیشه ها مزیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل افراد به مزیت های آن بیشتر علاقمند می شوند. ولی بهتر است در مورد نصب آنها با کارشناسان شرکت ایمن در مشورت کنید تا بر اساس فضای شما که دارید نصب آنها را پیشنهاد دهند و یا اینکه ایرادهای ان را به شما بگویند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *