پارتیشن شیشه ای - ایمن در سازه

پارتیشن شیشه ای هوشمند و نحوه نصب و کارکرد آن

 پارتیشن شیشه ای هوشمند

بدون شک شما امروزه در بسیاری از اداره ها، منازل و یا مکان های دیگر پارتیشن شیشه ای در انواع گوناگون را مشاهده کرده اید. هر یک از انواع آن پارتیشن ها دارای ویژگی های مختلفی هستند و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده تا در فضای مورد نظرتان نصب شود. در گذشته استفاده چندان زیادی از پارتیشن های شیشه ای نمی شده است و بیشتر دیوارها آجری بوده اند، اما اکنون پارتیشن های شیشه ای به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که دارند توجه افراد را جلب نموده اند و ترجیح می دهند برای طراحی دکوراسیون فضاهای خود از این نوع پارتیشن ها استفاده کنند.

یکی از انواع پارتیشن شیشه ای که شاید با آنها آشنایی نداشته باشید نوع هوشمند آنها می باشد، که ویژگی های بی نظیری دارد و روز به روز فروش و نصب آن بیشتر می شود.

 فرق پارتیشن شیشه ای هوشمند با نوع معمولی

پرده های کرکره ای که روی پارتیشن های شیشه ای نصب می شود شاید برای بسیاری از افراد جذابیت زیادی نداشته باشد و به همین دلیل مایل باشند از نوع دیگر پارتیشن شیشه ای استفاده کنند. پارتیشن های شیشه ای که از نوع هوشمند می باشند به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که دارند بدون شک نظر هر بیننده ای را جذب می کنند. رنگ این نوع از پارتیشن ها به خودی خود مات می شود و شما دیگر نیازی نیست برای استفاده از آنها کرکره نصب کنید و به طور دائم آن را تمیز نمایید.

این پارتیشن ها دارای کرکره نمی باشند و به همین دلیل زحمت بسیار کمتری برای نظافت دارند. برای اینکه این نوع از پارتیشن های شیشه ای را نصب کنی شاید نیاز باشد رنگ مبلمان خود را تغییر دهید، چرا که اگر آنها را با رنگ شیشه ها هماهنگ سازید زیبایی بی نظیری ایجاد می کند.

  پارتیشن های شیشه ای که از نوع هوشمند می باشند به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که دارند بدون شک نظر هر بیننده ای را جذب می کنند. رنگ این نوع از پارتیشن ها به خودی خود مات می شود و شما دیگر نیازی نیست برای استفاده از آنها کرکره نصب کنید و به طور دائم آن را تمیز نمایید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

بسیاری از افرادی که به دکوراسیون محیط اداری خود اهمیت بسیاری می دهند می توانند از پارتیشن اداری استفاده کنند. از آنجایی که رنگ بندی آنها متنوع می باشد شما هر رنگی را که مایل باشید را می توانید انتخاب کنید تا برای شما ساخته شود.

بیشترین کاربردی که این شیشه ها دارند برای اتاق مدیریت می باشد، چرا که در زمان برگزاری جلسات مهم رنگ آن را می توان به شکل مات تنظیم نمود و بعد از اینکه جلسه تمام شد رنگ آن را به صورت شفاف درآورد. اینکه شیشه ها شفاف باشد به راحتی می توانید عبور و مرور کارکنان را مشاهده کنید، همچنین با مات کردن شیشه از نفوذ نور به درون فضا جلوگیری می کنید. شما این نوع از پارتیشن شیشه ای را در هر اندازه و ابعادی که در نظر داشته باشید می توانید سفارش دهید تا برای شما تولید و نصب شود.

جذابیت های پارتیشن های شیشه ای هوشمند

برخی از ویژگی هایی که در درون این پارتیشنهای هوشمند وجود دارد مانند بسیاری از شیشه های دیگر می باشد. یکی از ویژگی هایی که آنها دارند و شبیه به هم است رنگ شفاف شان می باشد. قیمت پارتیشن شیشه ای هوشمند نسبت به مدل های ساده تر مقداری بیشتر است و شما باید زمانی که می خواهید این نوع از پارتیشن ها را انتخاب  کنید باید به این مورد دقت بسیاری داشته باشید. شما با استفاده از پارتیشن های شیشه ای هوشمند فضای اداری خود را بسیار زیباتر و مدرن تر خواهید کرد.

یشترین کاربردی که این شیشه ها دارند برای اتاق مدیریت می باشد، چرا که در زمان برگزاری جلسات مهم رنگ آن را می توان به شکل مات تنظیم نمود و بعد از اینکه جلسه تمام شد رنگ آن را به صورت شفاف درآورد. اینکه شیشه ها شفاف باشد به راحتی می توانید عبور و مرور کارکنان را مشاهده کنید، همچنین با مات کردن شیشه از نفوذ نور به درون فضا جلوگیری می کنید. شما این نوع از پارتیشن شیشه ای را در هر اندازه و ابعادی که در نظر داشته باشید می توانید سفارش دهید تا برای شما تولید و نصب شود.

اگر می خواهید این شیشه ها به عنوان عایق صدا عملکرد خوبی داشته باشند، باید اندازه گیری ابعاد محیط اداری و یا هر مکان دیگری را به کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید.

نمایی از پارتیشن اداری

نمایی از پارتیشن اداری

نصب پارتیشن های شیشه ای هوشمند بسیار ساده می باشد و نصاب هایی که در زمینه نصب پارتیشن ها تخصص دارند در کمترین زمان آنها را نصب می کنند. در واقع اگر اندازه گیری ابعاد به درست انجام شود نصب آنها هم زمان زیادی نمی گیرد. شما به کمک پارتیشن اداری هوشمند می توانید فضای محیط اداری خود را بهینه سازی کنید تا هر یک از کارمندان اتاق مخصوص به خود را داشته باشند.

در صورتی که هر یک از کارمندان اتاق مخصوص به خود را داشته باشند می توانند به راحتی کار کنند و تمرکز زیادی روی کارهیا خود داشته باشند. تنوع رنگ و مدل های پارتیشن شیشه ای موجب شده است شما در هر مکانی که مایل هستید آنها را نصب کنید و از بهینه سازی فضای خود مکانی زیبا را طراحی کنید.

پارتیشن های شیشه ای هوشمند و طرز کارکرد آنها

پارتیشن های شیشه ای هوشمند یکی از نام های دیگری که دارد اسمارت گلس می باشد و با تولید آن تحول بسیار عظیمی در صنعت دکوراسیون به وجود آمده است. بیشتر افرادی که به طراحی دکوراسیون فضای خود اهمیت می دهند و می خواهند بهترین بهینه سازی را در محیط داشته باشند از این پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند. اینکه شما مات بودن و شفافیت پارتیشن های شیشه ای هوشمند را می توانید تنظیم کنید یکی از مهمترین ویژگی های این شیشه ها می باشد و زمانی که می خواهید آن را نصب کنید طرز کارکرد آن را برای شما به طور کامل توضیح می دهند.

آنتی یو وی بودن یکی از اصلی ترین ویژگی های پارتیشن های شیشه ای هوشمند می باشد و از آنجایی که این فیلتر به خوبی می تواند در برابر اشعه نور خورشید مقاومت داشته باشد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شعله های نور از درون این شیشه های پارتیشن رد نمی شود و شما زمانی که شعله نور خورشید زیاد است می توانید شیشه ها را مات کنید. شما به وسیله ریموت که برای تنظیم کردن مات بودن و شفافیت شیشه ها وجود دارد می توانید آنها را کنترل کنید.

همچنین شما می توانید به خوبی مشخص کنید که کدام یکی از پارتیشن های شیشه ای عملکردی شبیه به هم داشته باشند. به عنوان مثال می توانید پارتیشن شیشه ای قسمت غربی را تنظیم کنید تا با قسمت شرقی هماهنگی داشته باشند. اگر شما به خوبی نمی توانید با پارتیشن های شیشه ای هوشمند کار کنید، بهتر است با کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا به خوبی کارکرد آن را به شما نشان دهند.

نمونه طرح اجرا شده پارتیشن اداری

نمونه طرح اجرا شده پارتیشن اداری

فریم پارتیشن های شیشه ای هوشمند

فریم هایی که در پارتیشن های شیشه ای هوشمند به کار می رود  با دیگر پارتیشن ها تفاوتی ندارد. یراق آلاتی و فریم های متنوعی برای پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد و نصب می شود که هر یک از آنها هم ویژگی های متنوعی دارند.

تنها تفاوتی که پارتیشن های شیشه ای هوشمند با دیگر انواع پارتیشن ها دارند این است که رنگ آنها را می توانید تغییر دهید. هزینه ای که باید برای نصب کردن پارتیشن های شیشه ای هوشمند پرداخت کنید نسبت به پارتیشن های دیگر تا حدودی بیشتر است. اما باید بدانید به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که دارند رضایت کاربر را به همراه می آورند و آنها می توانند از این شیشه ها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

شیشه بالکن ریلی و فاکتورهای مهم آن در زیبایی تراس

7 مورد از پرسش های مهم در مورد شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی و عملکرد آن همراه با نرده های فلزی

خدمات و اصول شرکت ایمن در در تولید و نصب شیشه بالکن

آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن ریلی

برخی از افرادی که سالن های کنفرانس بزرگی دارند و جلسات مهمی در آن سالن ها برگزار می کنند می توانند با نصب پارتیشن شیشه ای هوشمند، دید اتاق را تنها با یک دکمه تنظیم کنند. اگر می خواهید بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن های شیشه ای هوشمند را در محیط مورد نظر خود نصب کنید، می توانید سفارش دهید از بهترین فریم ها و یراق آلات برای تولید پارتیشن های تان استفاده کنند. افرادی که در زمینه تولید و ساخت پارتیشن های شیشه ای هوشمند تخصص دارند به بهترین نحو ممکن این شیشه ها را طراحی می کنند و بسته به نوع فضای شما ابعاد آن را تنظیم می کنند.ایمن در شما را در این راسستا راهنمایی میکند.

البته که باید بدانید کاربرد این پارتیشنها نسبت به مواردی که بیان کردیم بسیار بیشتر است و شما در فضاهای بسیار متنوعی می توانید آنها را نصب کنید. برای نصب پارتیشن های شیشه ای هوشمند می توانید با کارشناسان شرکت مشورت کنید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

1 پاسخ دادن
  1. sima
    sima می گوید:

    شرکت ما از این شیشه های پارتیشن استفاده کرده.خیلی توی سر و صدا تاثیر داشته.واقعا خیلی کاربردیه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *