• پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

یکی از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزاتی که امروزه در بسیاری از اداره ها و شرکت ها استفاده می شود پارتیشن اداری می باشد.به دلیل قیمت مناسب این پارتیشن ها و تنوع مدل های آن، بسیاری از افراد به دلیل مزیت های آن، مایل به نصب این پارتیشن ها هستند. یکی از دلایل مهم نصب این پارتیشن ها در اداره ها، ایجاد فضایی آرام و مناسب و به دور از حواس پرتی برای کارکنان می باشد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری یکی از راه حل های مناسب برای مدیریت بهتر فضا و کاهش آلودگی های صوتی در شرکت ها می باشد.

نمونه پارتیشن های اداری

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن های اداری شرکت ایمن دُر بسیار مناسب و متعادل تر از شرکت های تولیدی دیگر است به همین دلیل بسیاری از افراد می خواهند اقدام به نصب این پارتیشن ها در شرکت و یا اداره خود کنند. قیمت پارتیشن های شیشه ای ایمن در به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

ابعاد و ضخامت

شیشه هایی که در پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند دارای ابعاد و ضخامت های مختلفی هستند و نصابان شرکت برا اساس سفارش شما، شیشه مورد نظرتان را نصب می کنند.هر چه شیشه ها ابعاد و ضخامت بیشتری داشته باشند قیمت آن ها نیز بیشتر می باشد.برای مثال برای اتاق مدیریت که جلسه های زیادی در آن برگزار می شود نیاز به شیشه هایی با ضخامت بیشتر می باشد که عایق سر و صدای بیشتری باشند.

یراق آلات

پارتیشن شیشه ای متحرک نسبت به مدل های دیگر پارتیشن ها نیاز به یراق آلات بیشتری دارند تا عملکرد بهتری داشته باشند. برخی از یراق آلات این پارتیشن ها وارداتی هستند و بعضی از مدل های آن ساخت ایران هستند. بنابراین قیمت یراق آلات خارجی نسبت به مدل های ایرانی آن دارای قیمت بیشتری نیز می باشند. زمانیکه شما از یراق آلاتی با جنس و کیفیت بالا سفارش می دهید تا مدت های طولانی میتوانید از آن ها به راحتی استفاده نمایید.

متراژ

یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین قیمت برای پارتیشن شیشه ای متحرک، متراژ آن می باشد. بعضی از فضاها دارای متراز بیشتری می باشند به همین دلیل هر چه فضای اداره و یا شرکت شما بیشتر باشد بدون شک شیشه و یراق آلاتی هم که در آن مورد استفاده قرار می گیرد هم بیشتر می باشد و قیمت بیشتری هم برای نصب آن ها باید پرداخت شود و هرچه متراژ کار کمتر باشد نیز هزینه و قیمت نصب هم کمتر خواهد شد.

رنگبندی

پارتیشن های شیشه ای دارای رنگبندی های متفاوتی می باشند که هر کدام از آن ها دارای قیمتی متفاوت از دیگری می باشند.بعضی افراد برای پارتیشن های شیشه ای خود رنگ شفاف آن را انتخاب می کنند که آن ها نیازی نیست هزینه ای را برای رنگ پارتیشن ها بپردازند اما برای رنگ های دیگری مثل طلایی و برنزی و… باید هزینه بیشتری را برای رنگ پرداخت نمایند.

در حال حاظر شرکت ایمن در یکی ازبهترین شرکت های پیشرو در صنعت تولید پارتیشن شیشه ای ارزان و باکیفیت می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه های اداری شما را نصب و اجرا می کند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692