• پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

آیا شما نیز به دنبال راهنمای استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع پارتیشن اداری در شرکت یا سازمان خود هستید؟ آیا می دانید که مزیت های استفاده از این محصولات در چیست؟ از شما می خواهیم که این صفحه را تا آخر همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در مورد پارتیشن های اداری به دست آورید.

یکی از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزاتی که امروزه در بسیاری از اداره ها و شرکت ها استفاده می شود پارتیشن اداری می باشد.به دلیل قیمت مناسب این پارتیشن ها و تنوع مدل های آن، بسیاری از افراد به دلیل مزیت های آن، مایل به نصب این پارتیشن ها هستند. یکی از دلایل مهم نصب این پارتیشن ها در اداره ها، ایجاد فضایی آرام و مناسب و به دور از حواس پرتی برای کارکنان می باشد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری یکی از راه حل های مناسب برای مدیریت بهتر فضا و کاهش آلودگی های صوتی در شرکت ها می باشد.

امروزه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به دنبال استفاده از پارتیشن جهت جداسازی فضای موجود هستند تا از این طریق یک حریم شخصی برای کارکنان خود به وجود آورند. استفاده از پارتیشن های اداری می تواند بهترین گزینه برای افزایش راندمان افراد و بهینه سازی در فضا باشد و شما نیز می توانید با توجه به بودجه در اختیار خود، یکی از بهترین و مناسب ترین این پارتیشن ها را انتخاب و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین در نظر داشته باشید که امروزه برخی از افراد از پارتیشن برای جداسازی فضای منزل خود نیز استفاده می کنند چرا که از زیبایی بسیار بالایی برخوردار بوده و بی شک بهتر از ساخت یک دیوار آجری یا گچی می باشد. امروزه کارگاه ها و شرکت های بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که به دنبال طراحی و ساخت بهترین انواع پارتیشن اداری هستند و شما نیز می توانید با توجه به نیاز و علاقه مندی خود، یکی از بهترین این محصولات را انتخاب و خریداری کنید. شما می توانید با کمک پارتیشن های اداری بر محدودیت های موجود در فضای سازمان یا شرکت خود غلبه کرده و بهترین فضا را برای کارمندان تان به ارمغان آورید. اگر شما نیز قصد استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع پارتیشن های اداری را دارید، توصیه می شود که حتما از قبل از اطلاعاتی را در مورد این محصول به دست آورید و سپس اقدام به خرید نمایید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد کاربرد و دلایل استفاده از پارتیشن های اداری توضیحات و مطالب بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نمونه پارتیشن های اداری

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن های اداری شرکت ایمن دُر بسیار مناسب و متعادل تر از شرکت های تولیدی دیگر است به همین دلیل بسیاری از افراد می خواهند اقدام به نصب این پارتیشن ها در شرکت و یا اداره خود کنند. قیمت پارتیشن های شیشه ای ایمن در به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

امروزه بسیاری از افراد برای بهره وری بهتر و مناسبتر از فضای موجود خود از پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند.از آنجا که بهره وری از فضای اداری بسیار با اهمیت است باید از وسایلی که باعث بهره وری بهتر از فضا می شود استفاده کرد که پارتیشن های اداری یکی از این تجهیزات به شمار می رود و شما میتوانید با استفاده از آن فضا را از هم جدا کنید و هر یک از کارمندان یک فضای مجزا برای کار کردن خود داشته باشند. بدین صورت تمرکز کارکنان نیز در محیط کار بیشتر میباشد.

پارتیشن های اداری به دلیل تنوعی که در مدل های آن وجود دارد بسیار متنوع میباشند و شما میتوانید هر کدام از آن ها را که سازگاری بیشتری با فضای اداری شما را دارد انتخاب کنید.

از دیگر خدمات شرکت ایمن در این است که سفارش های شما را حتی بعد از نصب نیز پیگیری می کند، زیرا رضایت مشتریان از نصب پارتیشن های شیشه ای برای شرکت بسیار مهم است. اگر بعد از نصب پارتیشن های شیشه ای در محل مورد نظرتان، اشکالی در مورد استفاده و نصب آن ها به وجود آید می توانید با مشاوران شرکت ایمن در تماس بگیرید تا در کمترین زمان کارشناسان ما برای رفع آن مشکل اقدام نمایند.

شرکت ایمن در برای نصب پارتیشن های شیشه ای از بهترین کارشناسان نصب استفاده می کند و به همین خاطر خطا و اشتباه در کار نصب آن ها بسیار اندک میباشد. بعد از عمل نصب هم اگر برای پارتیشن ها مشکلی پیش آید کارشناسان ما به صورت رایگان از پروژه بازدید می کنند و در کمترین زمان مشکل را حل می نمایند.شما می توانید همه روزه از خدمات تعمیر و رگلازژ کردن پارتیشن های شیشه ای  در تهران استفاده نمایید. به دلیل اینکه پارتیشن های شیشه ای یکی از پر کاربردترین ها میباشد احتمال خرابی یا تعمیر برای آن ها به وجود می آید که در این صورت شرکت پاسخگوی شما می باشد.در صورتیکه عملکرد یراق آلات نیز دچار مشکل شود، چون کارشناسان نصب ما با یراق آلات آن ها آشنایی کامل را نیز دارند به بهترین نحو آن ها را تعمیر می کنند.

ابعاد و ضخامت

شیشه هایی که در پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند دارای ابعاد و ضخامت های مختلفی هستند و نصابان شرکت برا اساس سفارش شما، شیشه مورد نظرتان را نصب می کنند.هر چه شیشه ها ابعاد و ضخامت بیشتری داشته باشند قیمت آن ها نیز بیشتر می باشد.برای مثال برای اتاق مدیریت که جلسه های زیادی در آن برگزار می شود نیاز به شیشه هایی با ضخامت بیشتر می باشد که عایق سر و صدای بیشتری باشند.

یراق آلات

پارتیشن شیشه ای متحرک نسبت به مدل های دیگر پارتیشن ها نیاز به یراق آلات بیشتری دارند تا عملکرد بهتری داشته باشند. برخی از یراق آلات این پارتیشن ها وارداتی هستند و بعضی از مدل های آن ساخت ایران هستند. بنابراین قیمت یراق آلات خارجی نسبت به مدل های ایرانی آن دارای قیمت بیشتری نیز می باشند. زمانیکه شما از یراق آلاتی با جنس و کیفیت بالا سفارش می دهید تا مدت های طولانی میتوانید از آن ها به راحتی استفاده نمایید.

متراژ

یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین قیمت برای پارتیشن شیشه ای متحرک، متراژ آن می باشد. بعضی از فضاها دارای متراز بیشتری می باشند به همین دلیل هر چه فضای اداره و یا شرکت شما بیشتر باشد بدون شک شیشه و یراق آلاتی هم که در آن مورد استفاده قرار می گیرد هم بیشتر می باشد و قیمت بیشتری هم برای نصب آن ها باید پرداخت شود و هرچه متراژ کار کمتر باشد نیز هزینه و قیمت نصب هم کمتر خواهد شد.

رنگبندی

پارتیشن های شیشه ای دارای رنگبندی های متفاوتی می باشند که هر کدام از آن ها دارای قیمتی متفاوت از دیگری می باشند.بعضی افراد برای پارتیشن های شیشه ای خود رنگ شفاف آن را انتخاب می کنند که آن ها نیازی نیست هزینه ای را برای رنگ پارتیشن ها بپردازند اما برای رنگ های دیگری مثل طلایی و برنزی و… باید هزینه بیشتری را برای رنگ پرداخت نمایند.

کاربرد پارتیشن اداری

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، پارتیشن اداری یکی از بهترین آیتم ها و المان ها برای تقسیم کردن فضای موجود در اداره ها می باشد که امروزه جهت زیبا سازی نیز از این محصول استفاده می شود تا دکوراسیون بسیار زیبایی را در محیط کاری به وجود آورند. پارتیشن های اداری دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی هستند و هر شرکتی می تواند با توجه به طراحی فضای داخلی شرکت خود، یکی از بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه و خریداری نمایند. همچنین لازم است بدانید که این محصولات بهترین عایق در برابر حرارت و صدا هستند و این آیتم ها نیز می تواند میزان راندمان و کارایی کارکنان را افزایش دهد. همانطور که می دانید کاربرد پارتیشن اداری جداسازی و زیبا سازی فضای موجود می باشد که شما نیز می توانید این امر را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. امروزه بسیاری از شرکت های لوگو و آرم شرکت خود را بر روی پارتیشن های اداری طراحی می کنند تا یک نظم بسیار خاصی را در فضای کاری کارمندان خود به وجود آورند. نصب و استفاده از این محصولات نیز بسیار آسان و راحت می باشد و شما می توانید در نصب پارتیشن مورد نظر خود از افراد کاربلد در این زمینه کمک بخواهید تا به بهترین شکل ممکن این محصول را نصب و مورد استفاده قرار دهید.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از مهمترین و اصلی ترین ملزومات مورد استفاده در بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد که شما نیز می توانید از آن نهایت بهره مندی را داشته باشید. البته لازم است که قبل از خرید و استفاده از پارتیشن های اداری، اطلاعاتی را در مورد انواع آن به دست آورید تا از این طریق یکی از بهترین و باکیفیت ترین پارتیشن را تهیه و خریداری کنید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع پارتیشن اداری می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
–          پارتیشن های اداری تک جداره
–         پارتیشن های اداری دو جداره
–         پارتیشن های اداری شیشه ای
–         پارتیشن های اداری ام دی اف
–         پارتیشن های اداری سکوریت
–         پارتیشن های اداری استیل
لازم است بدانید که هر یک از این انواع دارای یک سری از مهمترین مزیت ها می باشند که شما می توانید در مورد هر یک از آنها اطلاعات مورد نیاز خود را توسط همکاران ما به دست آورید. همچنین پارتیشن های اداری دوجداره از بهترین انواع این محصولات هستند که معمولا از شیشه یا آلومینیوم هستند و مقاومت بسیار بالایی را نیز در مقایسه با دیگر انواع پارتیشن ها دارند. البته برخی از افراد بر این باورند که پارتیشن های اداری شیشه ای از بهترین انواع به شمار می آیند که می توانند دکوراسیون بسیار جذابی را در محیط کاری شرکت خود به ارمغان آورند. حال شما نیز می توانید با توجه به علاقه و سلیقه خود، یکی از بهترین و مناسب ترین این محصولات را انتخاب کرده و آن را در فضای اداری شرکت خود نصب کنید.

مزیت های استفاده از پارتیشن اداری

بی شک استفاده از انواع بسیار مختلف پارتیشن اداری، می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد و شما نیز می توانید قبل از اینکه از پارتیشن های اداری مد نظر خود استفاده کنید، راجع به مهمترین و بارزترین مزیت ها و فواید استفاده از پارتیشن اداری اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. برخی از مهمترین فواید استفاده از پارتیشن های اداری عبارتند از:
–         تقسیم کردن و جداسازی فضا
–         ایجاد تمرکز در میان کارکنان
–         جلوگیری از ایجاد سرو صدا
–         بدون اینکه به ظاهر ساختمان شرکت خود آسیب وارد کنید، می توانید فضا را به قسمت های مختلف تقسیم بندی کنید.
–         داشتن طرح ها و انواع بسیار مختلف با توجه به سلایق گوناگون
–         صرفه جویی کردن هنگام ایجاد تغییرات در ساختمان
–         امکان نورپردازی و ایجاد دکوراسیون فوق العاده به کمک پارتیشن
–         بالا بودن سرعت ساخت پارتیشن در مقایسه با دیوارهای جداکننده
–         داشتن قابلیت متحرک و ثابت بودن که شما می توانید با توجه به دلخواه خود یکی از این مدل ها را تهیه و خریداری کنید.
حال که با اصلی ترین مزیت های استفاده از پارتیشن های اداری از نزدیک آشنا شدید، این فرصت طلایی و بی نظیر را از دست ندهید و همین حالا اقدامات مربوط به خرید و نصب آن را طی نمایید.

دلایل استفاده از پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از بی نظیرترین محصولات مورد استفاده در شرکت ها و سازمان ها می باشد و شما می توانید با توجه به علاقه مندی خود، هم اکنون اقدام به تهیه و استفاده از این محصول داشته باشید؛ که البته دلایل زیادی نیز برای استفاده از پارتیشن های اداری وجود دارد که از مهمترین این دلایل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
–         پارتیشن اداری از طرح های بسیار بی نظیری برخوردار هستند.
–          پارتیشن های اداری می توانند فضای شرکت شما را مدرن تر جلوه دهند
–         شما می توانید با استفاده از این محصول، یک فضا و حریم شخصی را برای کارمندان خود به وجود آورید.

هزینه های مربوط به طراحی پارتیشن اداری

یکی از مهمترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از افراد را در استفاده از پارتیشن اداری به سوی خود جذب کرده است، قیمت پارتیشن های اداری می باشد. لازم است بدانید که آیتم ها بسیار زیادی وجود دارد که می تواند در قیمت نهایی پارتیشن اداری تاثیرگذار باشد. از مهمترین و اصلی ترین آیتم ها تاثیرگذار در قیمت نهایی پارتیشن های اداری می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد: 
–         نوع پارتیشنی که انتخاب کردید
–         جنس متریال مورد استفاده در ساخت و طراحی پارتیشن
–         مساحت مکانی که می خواهید از این سازه استفاده کنید.
–         هزینه های مربوط به حمل و نصب پارتیشن
–         سایر آیتم های اجرا شده بر روی پارتیشن از جمله نورپردازی و استفاده از لوگو و غیره 

در حال حاظر شرکت ایمن در یکی ازبهترین شرکت های پیشرو در صنعت تولید پارتیشن شیشه ای ارزان و باکیفیت می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه های اداری شما را نصب و اجرا می کند و به دلیل دانش و تخصصی که در زمینه تولید تجهیزات شیشه ای دارد می تواند در کمترین زمان و به بهترین نحو ممکن سفارش پارتیشن های اداری شما را تولید و نصب و اجرا کند.

تمام محصولات و خدماتی که شرکت ایمن در ارائه می کند دارای خدمات پس از فروش میباشد و همچنین تمامی محصولات گارانتی دارند، گارانتی تعمیر و تعویض پارتیشن و یا قطعات آن و به همین دلیل اگر مشکلی در کار پیش بیاید شما می توانید با شرکت ایمن در تماس بگیرید تا کارشناسان ما نسبت به تعمیر اقدام نمایند.

بعضی از مهمترین خدماتی که شرکت ایمن در برای رگلاژ کردن و تعمیر پارتیشن های شیشه ای می دهد عبارتند از:

  1. اگر پارتیشن های شیشه ای شما کمتر از دوسال است که برای شما نصب شده است شامل گارانتی می باشد و شما می توانید از تمام خدمات پس از فروش شرکت ایمن در استفاده کنید.
  2. اگر می خواهید که از خدمات شرکت ایمن در در جهت تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید نباید هرگز برچسبی که روی درب ها قرار دارد را بردارید زیرا در این صورت خدماتی انجام نمی شود. این برچسب به معنی گارانتی محصول روی آن نصب شده است که باید روی آن بماند.
  3. شرکت ایمن در از جمله شرکتهای تجهیزات شیشه ای است که برای هر کدام ز محصولاتش 10 سال خدمات پس از فروش دارد و همینطور این خدمات را نیز به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

کلام آخر
شما برای خرید هر یک از انواع پارتیشن اداری می توانید به شرکت ایمن در مراجعه کنید تا یکی از نمونه های آن را که با فضای اداری شما مطابقت بیشتری دارد را خریداری کنید. شما هر یک از انواع پارتیشن های اداری را که انتخاب کنید کارشناسان در مورد آن بهترین مشورت های را ارائه حضورتان می دهند. به همین دلیل بهترین نمونه های آنها را با مناسب ترین قیمت خریداری خواهید کرد.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

02144051014   02144053055