• شیشه دودبند

شیشه دودبند

کارکرد اصلی شیشه های دودبند این است که هنگام آتش سوزی از سرایت کردن دود به داخل ساختمان جلوگیری می کند.زمانیکه آتش سوزی در یک ساختمان رخ می دهد شیشه های دودبند این امکان را برای ساکنین ساختمان به وجود می آورد که زمان کافی داشته باشند تا بتوانند از ساختمان فرار کنند.

شیشه دودبند با ایجاد مانع بین طبقات ساختمان، از انتقال دود هنگام آتش سوزی در بین طبقات دیگر و ایجاد عواقبی همچون خفگی و .. جلوگیزی می کند و علت اصلی الزام برای نصب شیشه دودبند در راه پله ها همین است و یکی از الزامات گرفتن پایان کار ساختمان است.

شاید در نگاه اول، نصب شیشه دودبند در ساختمان برای شما مهم نباشد.اما همین شیشه ها هستند که از جان افراد در هنگام آتش سوزی مراقبت می کنند.

چرا شرکت ایمن در

شرکت ایمن در که به عنوان یک شرکت سازمان یافته شناخته شده است، در زمینه تولید و اجرای تجهیزات شیشه ای مانند شیشه دودبند تخصص زیادی دارد. تمامی دستگاه هایی که شرکت ایمن در از آن استفاده می کند دارای استانداردهای مشخص می باشند و به همین دلیل تجهیزات شیشه ای را با بهترین کیفیت تولید می کند.

قیمت شیشه دودبند

در تعیین قیمت شیشه های دودبند عوامل گوناگونی چون: طرح، رنگ،متراژ، تعداد، رنگ یراق آلات، کیفیت شیشه و لنگه درب مورد استفاده و غیره تاثیر گذار می باشد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشترو مشاوره برای قیمت شیشه دودبند و درب شیشه ای دودبند با مشاوران و کارشناسان فروش شرکت ایمن در تماس حاصل فرمایید.

جنس شیشه های دودبند راه پله از جنس شیشه سکوریت می باشد و در ضخامت های مختلف و همچنین به صورت ساده و طرح دار نیز می تواند نصب شود.

اجرای شیشه دودبند

تمامی این درب های شیشه های دودبند بابد به صورت لولایی، یکدست و با شیشه هایی بدون موج باشد و همراه با یراق آلاتی با کیفیت خوب که در برابر حرارت مقاوم باشد و دستگیره هایی از جنس آهن، استیل و یا چوب باشند. اما انتخاب فریم و یراق آلات و نوع شیشه بستگی به سلیقه شما دارد که کدام را انتخاب می کنید. 

امروزه افراد برای امنیت افراد ساختمان ها از شیشه دودبند راه پله استفاده میکنند تا در هنگام بروز آتش سوزی احتمالی،  آمادگی لازم را داشته باشند.یکی از مواردی که آمادگی افراد را در هنگام آتش سوزی بالا میبرد شیشه های دودبند راه پله است زیرا از نشت کردن گازهای سمی و دود آتش به داخل ساختمان جلوگیری می کند. چون این دود و گازی که از آتش به وجود می آید، در حجم زیاد می تواند باعث ایجاد خفگی در افراد شود.

شیشه های دودبند در بین طبقات راه پله و حد فاصل آسانسور تا ورودی اصلی قابل اجرا هستند و شیشه های 10 میل سکوریت استاندارد با یراق آلات درجه یک در آن به کار میرود. این شیشه ها توانایی تحمل دمای هوا از 80 درجه سانتی گراد پایین صفر تا دمای 250 درجه سانتی گراد بالای صفر را دارد و ضد ضربه است و به راحتی شکسته نمی شود.

از دیگر ویژگی های شیشه دودبند این است که نور از داخل آن ها به راحتی عبور می کند. از آنجاییکه نام این شیشه ها دودبند است شاید بعضی از افراد فکر کنند که آن ها شیشه های تاریکی هستند ولی باید بدانید نور خورشید از داخل این شیشه ها به راحتی عبور می کند و به همین خاطر فضای راه پله ها را بسیار روشن تر می کند.

وقتی در راه پله ها نور به اندازه کافی وجود داشته باشد دیگر نیازی نیست که در طول روز چراغ ها را روشن کنید و به همین خاطر در مصرف انرژی نیز بسیار صرفه جویی می شود.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 02144011723   02144012692  

02144051014    02144053055