شیشه حمام

امروزه شیشه حمام یکی از مهمترین بخش ها در حمام به شمار میرود و شما میتوانید این شیشه ها را  در حمام خود نصب کنید و از آن استفاده کنید.لازم به ذکر است که برای ساخت این شیشه ها از بهترین متریال ها استفاده میشود و به دلیل کیفیت بالای آن، شما میتوانید تا سالیان سال از آن ها استفاده کنید.امروزه بسیاری از افراد از شیشه ی حمام برای زیبایی بخشیدن به حمام خود استفاده میکنند. از آنجاییکه شیشه ها دارای انواع مختلفی هستند مشتریان میتوانند هر کدام از آن ها را که بخواهند سفارش دهند.

اگر شما قصد دارید که شیشه ی حمام سفارش دهید باید برای نصب درست آن با کسانیکه تخصص لازم را در این زمینه دارند مشورت کنید تا بهترین نوع شیشه ی حمام برای فضای مورد نظرتان آماده و نصب شود.

انواع شیشه های حمام

از آنجایی که شیششه ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از شیشه ها دارای کاربردی خاص و برای مکان خاصی است.پس بنابراین شما هر کدام از آن ها را که بخواهید استفاده کنید باید اطلاعاتی درباره نحوه اجرا و کاربرد آن ها به دست بیاورید که عبارت میباشند از:

شیشه های لولایی

یکی از انواع شیشه های حمام که بسیار از آن استفاده میکنند نوع لولایی آن است که باز و بسته شدن آن ها به صورت لولایی است و شیشه آن هم شیشه 10 میل سکوریت است.اما بهتر است بدانید که مزیت استفاده از شیشه های ریلی نسبت به شیشه های لولایی بیشتر است اما در عین حال افراد زیادی هم هستند که از شیشه های لولایی استفاده میکنند.

زیبایی حمام به وسیله نصب شیشه حمام

زیبایی حمام به وسیله نصب شیشه حمام

شیشه های ریلی

بیشتر افرادی که حمام هایشان دارای فضایی کوچک است می توانند از شیشه های ریلی مخصوص برای دور حمام خود استفاده کنند.از آن جاییکه امروزه زیبا بودن و به روز بودن خانه ها از اهمیت بسیاری برخوردار است استفاده از شیشه های ریلی برای حمام، فضای بسیار شیک و لوکسی را برای شما به وجود می آورد.

جنس این شیشه ها معمولا از جنس شیشه سکوریت 10 میل تشکیل شده اند و یراق آلاتی هم که در این نوع از شیشه ها به کار میرود بسیار خاص هستند.یکی از مزایای حمام های شیشه ای این است که کار شست و شوی حمام را بسیار آسانتر میکند و باعث راحتی خیال شما میشود.

فریم لس

در این نوع از حمام های شیشه ای نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده میشود و اصولا رنگ آن ها دودی، ساده و برنزی است.این نوع از شیشه ها قابلیت مات شدن نیز دارند تا فضای داخل حمام معلوم نباشد. این مدل از حمام های شیشه ای را به وسیله بست و پیچ به دیوار و زمین متصل میشود. درب این نوع از کابین های حمام را هم میتوان به صورت ریلی و هم به صورت لولایی اجرا نمود و هیچ محدودیتی در انتخاب نوع مدل آن برای شما وجود ندارد. یراق آلاتی که در این نوع از حمام ها به کار میرود دارای بهترین جنس و کیفیت میباشند و کاملا ضد آب هستند.

فریم دار

در این مدل از حمام های شیشه ای از شیشه های سکوریت 6 میل استفاده میشود که در داخل آن یک فریم قرار می دهند که از جنس آلومینیوم است. این نوع از شیشه ها دارای رنگ های مختلف و لوکسی مانند سفید، نقره ای، طلایی میباشد. برای اینکه فضای داخل حمام مات شود و دیده نشو متر شیشه ای را روی آن میزنند تا فضای داخل حمام را غیر شفاف کند.یراق آلات مورد استفاده در این نوع آز حمام ها ضد زنگ و ضد آب هستند.این مدل از حمام در صورتی قابل اجرا میباشد که درب شیشه ای آنن به صورت ریلی نصب شود.

شیشه های حمام - ایمن در

شیشه های حمام – ایمن در

قیمت شیشه حمام به چه عواملی بستگی دارد

ضخامت شیشه سکوریت

همانطور که میدانید شیشه ها دارای ضخامت های مختلفی میباشند و در مورد شیشه حمام هم همینطور است. به همین خاطر شما هر یک از آن ها را که انتخاب کنید باید هزینه متفاوتی را برای آن پرداخت کنید.مثلا افرادی که میخواهند شیشه سکوریت ضخیم تری را برای حمام  های شیشه ای خود انتخاب کنند باید هزینه بیشتری را نسبت به شیشه هایی با ضخامت کمتر بپردازند.در حقیقت شیشه هایی که دارای ضخامت بیشتری هستند دارای کیفیت بیشتری نیز میباشند.پس اگر برای شما کیفیت از قیمت مهمتر باشد میتوانید از شیشه های ضخیم تر استفاده کنید و مزیت هایی که شیشه سکوریت ضخیم دارد خیلی بیشتر از شیشه هایی است که ضخامت آن ها کمتر است.

ابعاد شیشه حمام

ابعاد شیشه ی حمام نیز یکی از مهمترین موارد در قیمت گذاری شیشه های حمام میباشد.زمانیکه مساحت و ابعاد حمام بزرگ باشد قاعدتا شیشه های بیشتری نیز در این حمام به کار میرود و در نتیجه هزینه بیشتری نیز باید پرداخت شود.در صورتی که شما مساحت و اندازه کمتری را در دست داشته باشید قاعدتا شیشه های کمتری نیز مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه کمتری نیز پرداخت میشود.یکی از بهترین مزیت هایی که این شیشه ها در فضاهای کوچک ایجاد میکنند این است فضا را از آن چیزی که هست بزرگتر نشان میدهد.

نصب شیشه های حمام

نصب شیشه های حام

فریم شیشه حمام

فریم هایی که در حمام های شیشه ای به کار میرود نیز دارای انواع مختلفی میباشند و هر کدام از آن ها هم دارای ویژگی های متنوعی میباشد. پس شما هر یک از آن ها را که انتخاب کنید طبیعتا قیمت متفاوتی دارد.برای انتخاب فریم بستگی به نوع درب  شیشه های به کار رفته در حمام شما دارد. بعضی از شیشه ها و درب هایی که در نصب شیشه های حمام به کار میرود خاص هستند به همین دلیل باید از فریم خاصی نیز برای آن استفاده کرد.انتخاب فریم جزء گزینه هایی است که باید انتخاب آن را به عهده خود متخصصین گذاشت تا بهترین نوع آن را برای شما نصب کنند.

انتخاب نوع درب شیشه حمام

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در قیمت شیشه ی حمام، توجه به نوع درب های انتخابی در حمام شیشه ای است.دربهایی که در اینجا به کار میرود دارای دو نوع لولایی و کشویی است. اینکه گزینه انتخابی شما کدام یکی از آن ها باشد بستگی به انتخاب خودتان دارد.اما بهتر است برای انتخاب درب با کسانیکه در این زمینه تخصص لازم را دارند مشورت کنید تا بهترین درب را برای شما نصب کنند.

عدم نفوذ آب به  بیرون از شیشه های حمام

برخی از افراد بر این باورند که نصب کردن شیشه های حمام باعث میشود که آب به بیرون از شیشه ها نفوذ کند و زمین خیس شود.اما لازم است بدانید که به علت نصب فریم های استیل و وجود سنگ های قرنیز که در حمام های شیشه ای به کار میرود به هیچ عنوان آب از حمام بیرون نمیرود..ولی بهتر است برای نصب این شیشه ها به کسانی که در این زمینه تخصص لازم را دارند مراجعه کنید تا کار را به بهترین شکل برای شما نصب کنند.

اجرای پروژه حمام شیشه ای

اجرای پروژه حمام شیشه ای

قابلیت استفاده از شیشه حمام در مکان های مختلف

بعضی از افراد بر این باورند که از این شیشه ها فقط در حمام های خانگی استفاده میشود اما اشتباه میکنند چون میتوان از این شیشه ها در بسیاری از مکان ها نیز استفاده کرد برای زیبایی بخشیدن به فضای اطراف. یکی از مزیت هایی که برای شیشه های  حمام میتوانیم بگوییم این است که میتوانید از آن ها برای سالن های استخر نیز استفاده کنید.و همچنین میتوان از آن ها برای حمام های باشگاه ها نیز استفاده شود.

تجربه و تخصص کارشناسان ایمن دُر

کارشناسانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند، از آنجایی که تخصص زیادی در این زمینه دارند می توانند به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند تا شما پاسخ سوال های خود را پیدا کنید. در واقع تولید و نصب شیشه های سکوریتی در شرکت ایمن در سال های زیادی است که انجام می شود و بر همین اساس شما در هر پروژه ای که بخواهید شیشه های سکوریت را به کار ببرید، می توانید با کارشناسانی که در این شرکت فعالیت می کنند و تجربه زیادی دارند مشورت کنید تا آنها بهترین مدل و طرح را به شما معرفی کنند.

می توانید از مشاوران شرکت ایمن در سازه پارت درخواست کمک کنید تا به شما در این زمینه راهنمایی های لازم جهت انتخاب شیشه های حمام مناسب با قیمت مناسب را ارائه دهند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 02144011723   02144012692  

02144051014    02144053055