ایمن در - شیشه میرال

مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن در سازه پارت

شیشه میرال

شیشه میرال از آن دسته شیشه های نشکن به شمار می رود که کاربرد آن بسیار زیاد است. شوک حرارتی یکی از مهمترین عوامل ساخت آن است که مقاومت آن را بسیار بیشتر می کند. شما هر نوع شیشه ای را که مقاومت زیادی دارد و در بسیاری از صنایع به کار می رود را اگر مشاهده کنید می توانید مطمئن باشید که آن شیشه سکوریت و یا میرال می باشد.

شیشه میرال در صورتی که خرد شود به تکه های بسیار ریزی تبدیل می گردد و به همین دلیل برای جان افراد خطری را به همراه نخواهد داشت. سکوریت کردن شیشه بر روی بسیاری از شیشه ها انجام می شود و تولیدکنندگانی که در این زمینه تخصص دارند به خوبی می توانند وظیفه خود را برای تولید شیشه های میرال انجام دهند.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با ایمن در سازه پارت همراه باشید تا درباره مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن سازه پارت در اطلاعاتی به دست آورید.

کاربرد شیشه میرال چیست ؟

شیشه های میرال کاربرد بسیاری دارند و شاید شما با برخی از کاربردهای آن آشنایی نداشته باشید. نصب شیشه میرال نیاز به تخصص و تجربه افراد متخصص دارد و نصابان شرکت ایمن در از جمله افرادی هستند که تخصص بسیاری در این زمینه دارند. برخی از مهمترین کاربردهایی که شیشه های میرال دارند عبارت می باشد از :

استفاده از آن ها در پله ها

پله ها از جمله نقاط بسیار پرخطر در خانه می باشند که سالهای زیادی است مجروحان زیادی را داشته است. در واقع باید بدانید با استفاده از شیشه های میرال در پله ها امنیت آنها را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهید. شیشه های میرال از آنجایی که نشکن هستند در برابر شکستگی مقاومت زیادی دارند به همین دلیل میزان آسیب های وارد شده به افراد تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. نوع شیشه هایی که که روی پله ها به کار می رود متنوع می باشد و آنها را به نحو خاصی برش می دهند.

انواع شیشه های رنگی که روی پله ها به کار گرفته می شود زیبایی پله ها را بسیار بیشتر می کند و بر همین اساس بسیاری از کسانی که به زیبایی نمای ساختمان خود اهمیت می دهند از شیشه های میرال  برای پله های خود استفاده می کنند.

نصب شیشه های میرال یا شیشه سکوریت

نصب شیشه های میرال یا شیشه سکوریت

استفاده از این شیشه ها در مناطق مرطوب خانه

برخی از افراد در خانه خود سونا و یا حمام های شیشه ای دارند، که باید شیشه های  به کار رفته شده در این مناطق نشکن باشد. احتمال آسیب دیدگی افراد با نصب شیشه هایی که معمولی هستند در مناطق مرطوب خانه بسیار بالاتر می رود. به همین دلیل باید از شیشه های میرال در این مناطق استفاده شود. مقاومت شیشه های میرال در برابر حرارت بسیار بالا می باشد و به همین دلیل بهتر است در این مناطق از شیشه هایی که نشکن هستند استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

ساختار فنی شیشه بالکن و آشنایی با انواع شیشه بالکن فریم لس و بدون فریم

شیشه بالکن مدرن چه ویژگی و مدل هایی دارد؟

مراحل تولید شیشه های بالکن و مزیت های آن

شیشه بالکن ارزان و نقش شیشه های بالکن در زیبایی خانه

شیشه بالکن متحرک و چگونگی نصب و راه اندازی آن

استفاده های تجاری

در بسیاری از مکان های دیگر مانند ایستگاه های اتوبوس، پنل های خورشیدی و یا در مکان های ورزشی از شیشه سکوریت استفاده بسیار زیادی می شود. در واقع باید بدانید زیبایی مکان هایی مانند فروشگاه ها و مغازه ها با استفاده از شیشه های میرال بسیار بیشتر می شود، چرا که شفافیت این شیشه ها بسیار زیاد است. در واقع باید بدانید شیشه های میرال کاربرد زیادی دارند و افراد روزانه از آنها استفاده بسیاری می کنند، شما بیشتر شیشه هایی که در ساختمان ها مشاهده می کنید از نوع نشکن و یا همان میرال می باشد.

شیشه میرال چگونه تولید میشود؟

ساخت شیشه میرال

برای مراحل ساخت شیشه های میرال یکی از مهمترین نکاتی که وجود دارد حرارت دادن به شیشه ها می باشد و همچنین بلافاصله سرد کردن آنها از دیگر مراحل مهمی است که باید در ساخت آن رعایت شود. تولید کنندگان شیشه های میرال تمامی مراحل ساخت این نوع از شیشه ها را با دقت بسیاری انجام می دهند تا مقاومت آن را بالاتر ببرند. بر این اساس باید بدانید اگر تمامی مراحل ساخت به دقت روی این شیشه ها پیاده شود آنها ویژگی ها و مزیت های بسیاری خواهند داشت .

نصب شیشه سکوریت در کف اتاق پذیرایی

ویژگی های شیشه میرال

وقتیکه شیشه های معمولی شکسته میشوند به تکه های نا هماهنگ و تیزو برنده ای تبدیل میشوند که باعث آسیب رساندن به فرد میشود و خطر زیادی دارد اما شیشه های میرال یا همان شیشه های سکوریت در صورت شکستن کاملا بی خطر است چرا که در صورت شکستن به قطعات ریز و یکسانی تبدیل میشوند که هیچ خطری ندارد.شیشه های سکوریتی که توسط شرکت ایمن در ارائه میشود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستنداین شیشه ها بدون بدون خط و خش و موج و مطابق با استانداردهای بین المللی میباشد.

وقتیکه شیشه های معمولی شکسته میشوند به تکه های نا هماهنگ و تیزو برنده ای تبدیل میشوند که باعث آسیب رساندن به فرد میشود و خطر زیادی دارد اما شیشه های میرال یا همان شیشه های سکوریت در صورت شکستن کاملا بی خطر است چرا که در صورت شکستن به قطعات ریز و یکسانی تبدیل میشوند که هیچ خطری ندارد.

بالا بردن ایمنی شیشه میرال

 ایمنی در شیشه های میرال بسیار اهمیت دارد و باید طی ساخت آن به این نکته توجه بسیاری شود. بسیاری از افرادی که اقدام به نصب شیشه سکوریت می نمایند ایمنی آنها برایشان اهمیت بسیاری دارد. به عنوان مثال افرادی که می خواهند این نوع شیشه ها را در راه پله های خود مورد استفاده قرار دهند باید به ایمنی آن توجه زیادی داشت باشند. همچنین زمانی که این شیشه ها شکسته می شوند به قدری تکه تکه می گردند که آن تکه ها هم برای سلامتی افراد هیچ خطری ندارد. خطر برندگی یکی از مهمترین خطراتی می باشد که شیشه ها دارند، ولی این نوع از شیشه ها دارای این خطر نمی باشند.

مقاومت دمایی شیشه میرال

بی دلیل نیست که از شیشه های میرال در مناطق مرطوب خانه و یا استخرها استفاده زیادی می شود. شیشه های میرال با استفاده از حرارت تولید می شوند و حرارتی که برای تولید آنها به کار گرفته می شود بسیار زیاد است. این نوع از شیشه ها در برابر سرد یا گرم شدن زیاد مقاومت زیادی از خود نشان می دهند، چرا که زمان تولید آنها به ساخت شان توجه بسیار زیادی شده است که مقاومت زیادی در برابر حرارت داشته باشند.

تنوع بالای طرح و رنگ شیشه میرال

یکی از نکات بسیار مهمی که در مراحل ساخت شیشه های میرال به آن توجه بسیار زیادی نشان داده شده است تنوع رنگ بندی آن می باشد. زمانی که تنوع رنگی آنها زیاد باشد شما می توانید هر یک  از آنها را که بیشتر می پسندید و علاقه دارید را انتخاب کنید. در واقع هر یک از نماهای بیرونی و درونی ساختمان دارای رنگ بندی متنوعی می باشد که باید به زیبایی آنها توجه زیادی شود، رنگ بندی شیشه های میرال به شما کمک می کند که زیبایی آنها را بیشتر کنید.

مراحل ساخت شیشه میرال

مراحل ساخت شیشه میرال

در طی ساخت و تولید شیشه های میرال باید مراحل خاصی را برای تولید شیشه ها به کار بگیرند که با این مراحل تولید کنندگان به خوبی آشنایی دارند. همچنین باید بدانید طرح هایی که شیشه های میرال دارند هم بسیار زیاد است و هر یک از طرح های آن دارای زیبایی بی نظیری می باشد. شما می توانید هر یک از آنها را که بیشتر با نمای ساختمان شما هماهنگی دارد را انتخاب کنید تا برایتان نصب کنند. البته که برای نصب شیشه های میرال  و هر نوع کاربردی که شما از آنها انتظار دارید بهتر است با کارشناسان مشورت کنید تا یکی از بهترین روش ها را به شما معرفی کنند.

ساخت شیشه های میرال توسط شرکت ایمن در

 تمامی مراحل ساخت شیشه های میرال به وسیله متخصصین شرکت ایمن در به خوبی اجرا می شود و به همین دلیل آنها بدون هیچ عیب و نقصی دارای بهترین و عالی ترین ویژگی هایی می باشند که برای شما بیان نمودیم. قیمت  شیشه های میرال که شما انتخاب می کنید بستگی به اندازه و رنگی دارد که سفارش داده اید، ولی باید بدانید که به طور کلی شرکت ایمن در هزینه زیادی را برای نصب و تولید شیشه های میرال از مشتریان خود دریافت نمی کند.

به همین دلیل است که روز به روز مشتریان این شرکت در حال افزایش پیدا کردن است. اگر شما به زیبایی محیط کار و همچنین زیبایی منزل خود اهمیت می دهید می توانید با استفاده از این شیشه ها هر نوع تجهیزات شیشه ای را که در نظر دارید را سفارش دهید تا تولیدکنندگان برای شما تولید کنند.

مراقب باشید لبه و گوشه های شیشه ها هرگز دچار شکستگی نشود. در صورتی که یکی از قسمت های آن دچار شکستگی و یا ترک شود کل قسمت های دیگر آن هم از بین می رود. بر همین اساس بهتر است از نصابان شرکت درخواست نمایید شیشه های میرال  را به مکان مورد نظر شما بیاورند و خودشان هم مسئولیت نصب آن را بر عهده بگیرند.

یکی از نکاتی که در مورد شیشه های میرال  اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که، مراقب باشید لبه و گوشه های آن هرگز دچار شکستگی نشود. در صورتی که یکی از قسمت های آن دچار شکستگی و یا ترک شود کل قسمت های دیگر آن هم از بین می رود. بر همین اساس بهتر است از نصابان شرکت درخواست نمایید شیشه های میرال  را به مکان مورد نظر شما بیاورند و خودشان هم مسئولیت نصب آن را بر عهده بگیرند.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید :

درب اتوماتیک

شیشه بالکن

پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت

کارشناسانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستند و شما می توانید هر پرسشی که از آنها در مورد شیشه های سکوریت دارید بپرسید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی نمایند و در بین آنها یکی از آنها را که برای شما مناسب تر است و می توانید هزینه آن را پرداخت نمایید انتخاب کنید. زمان ساخت و ارائه شیشه های سکوریت در این شرکت بسیار سریع انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان سفارش های تان را دریافت کنید.

 

 

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

 

4 پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin گفته:

   با سلام جناب آقای سینای عزیز، شما می توانید با توجه به ابعاد درخواستیتون با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید برای تخمین قیمت و سفارش.
   02144011723 02144012692

   پاسخ
 1. reza
  reza گفته:

  سلام.ببخشید میخاستم بدونم شرکت شما شیشه به کیش هم میفرسته.بدون نصاب میخایم.خودمون نصاب داریم.

  پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله امکان این کار وجود داره.لطفا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.
   02144011723 02144012692

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *