• شیشه لمینت

شیشه لمینت

بیشتر از شیشه لمینت در صنعت ساختمان سازی و خودرو سازی استفاده می شود. تفاوت شیشه های لمینت با شیشه سکوریت در طلق به کار رفته در بین آن می باشد.ب  برای لمینت شدن شیشه یک لایه طلق بین دو یا چند لایه شیشه قرار می گیرد تا هنگامی که شیشه شکسته می شود تکه های شیشه به طلق می چسبد و بسیار بی خطر است.

شیشه های لمینت از نوع شیشه های نشکن می باشند. به دلیل ویژگی هایی که این نوع از شیشه ها دارند امروزه بسیار از آن ها در صنعت ساختمان سازی استفاده می کنند.

شیشه لمینت یکی از انواع شیشه های محکم و ایمن می باشد.این شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی و خام دارای ایمنی بیشتری نسبت به ضربه هستند.

ویژگی های شیشه لمینت

ایجاد عایق صوتی و جلوگیری از ورود سر و صدای بیرون به داخل فضا

نشکن بودن آن و مقاومت در برابر ضربات محکم

شفافیت و زیبایی بخشی این شیشه ها در نمای ساختمان ها و پارتیشن های شیشه ای

جلوگیر از ورود اشعه UV خورشید به داخل فضا

داشتن عملکرد خوب و مناسب در محیط های مرطوب

ایمنی بالای این شیشه ها به دلیل وجود طلق پلیمری در بین لایه های شیشه

ایجاد عایق حرارتی و جلوگیری از هدر رفتن انرزی در تمام فصول سال

حفاظت از ساختمان در برابر باد

ضخامت شیشه لمینت

شیشه های لمینت نشکن معمولا با ضخامت های 3 و 4 و 5 میل به بازار عرضه می شوند. به دلیل کاربردهای مختلف این شیشه ها در بخش های مختلف بدیهی است که در ضخامت های مختلفی نیز تولید و اجرا شوند.با توجه به کاربرد شیشه، ضخامت های آن تعیین می شود.ضخامت شیشه های لمینت تاثیر بسیاری در مقاوت آن دارد.البته لازم به ذکر است که این شیشه ها در ضخامت های کمتر نیز مقاومت لازم را دارند.

ضخامت شیشه های لمینت

ضخامت شیشه های لمینت

شیشه لمینت رنگی

شیشه های لمینت را می توان با استفاده از صفحات رنگی و طلق های رنگی در بین شیشه ها رنگی کرد اما به طور معمول از شیشه های لمینت شفاف و ساده بیشتر استفاده می شود.مقاومت شیشه های رنگی یا مات نیز مانند سایر شیشه های لمینت می باشد.

در بعضی از مواقع مشتری می خواهد که یک حریم شخصی در قسمتی از نمای ساختمان ایجاد کند و از شیشه های رنگی و مات استفاده می کند.

کاربرد شیشه های لمینت

یکی از مهمترین کاربردهای این شیشه ها، استفاده به عنوان یک شیشه ضد سرقت و ضد گلوله می باشد.به دلیل وجود این ویژگی در این شیشه ها، از آن ها در مکان هایی که نیاز به امنیت بیشتری دارند مثل طلا فروشی ها، بانک ها، صرافی ها و موزه ها استفاده می کنند.به طور کلی از این شیشه ها می توان در هر جای ساختمان که نیاز به شیشه های مقاوم دارند استفاده کرد حتی از این شیشه ها می توان در نماها و سقف و کف ساختمان و پارتیشن های شیشه ای عمودی و افقی نیز استفاده کرد.

خرید و نصب شیشه لمینت

خرید و سفارش شیشه های لمینت باید از کارخانه ها و شرکت های معتبر انجام شود زیرا در صورت کیفیت پایین شیشه ها، بعد از نصب مشکلات بسیاری پیش می آید. قیمت شیشه های لمینت نسبت به ابعاد و اندازه و مکان نصب آن ها متفاوت می باشد.با توجه به اهمیت ایمنی مکان مورد نظر می توان از ضخامت های مختلف این شیشه ها یرای نصب استفاده کرد.برای نصب شیشه های لمینت نیز باید از نصاب های حرفه ای استفاده نمود.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

    02144011723   02144012692