• شیشه اسپایدر

شیشه اسپایدر

نصب شیشه های اسپایدر نیازمند تجربه و تبحر خاصی می باشد و نصب صحیح و دقیق آن علاوه بر زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان و کیفیت ظاهر نما، بر افزایش طول عمر و کاهش آسیب پذیری به شیشه اسپایدر شما تاثیر گذار است.

شیشه های اسپایدر شرکت ایمن در

شیشه های اسپایدری شرکت ایمن در، با استفاده از یراق آلات اسپایدر ضد زنگ و استیل با بهترین کیفیت، نصب و اجرا می شوند. به دلیل ایمنی بالای این شیشه ها و زیبایی بخشیدن دو چندان آن ها به نمای ساختمان ها، برج ها و یا فضاهای تجاری، استقبال از آن ها امروزه بسیار زیاد شده است.

نصب شیشه های اسپایدر

به دلیل اهمیت کیفیت و امنیت در نصب شیشه های سکوریت برای فضا سازی اسپایدر، لازم است که حتما از یک تیم حرفه ای و مجرب همراه با تکنسین های با تجربه و حرفه ای استفاده کرد زیرا ممکن است با به وجود آمدن کمترین درصد میزان خطا و یا سهل انگاری در نصب شیشه ها و یراق آلات،مشکلات و ضررهای جبران ناپذیری به وجود آید.با انتخاب یک تیم مجرب و حرفه ای برای نصب این شیشه ها، امنیت خاطره انگیزی را برای خود بسازید.

مزیت نصب شیشه های اسپایدر

به دلیل طول عمر بالای شیشه های اسپایدر و یراق آلات نصب شده روی آن ها، زیبایی ظاهر خود را تا سال ها حفظ می کند.نمای شیشه های اسپایدر، محصول معماری مدرن امروزی است.این شیشه ها به دلیل داشتن جدیدترین فن آوری ساخت یراق آلات تولید شده و وجود قابلیت حرکت پذیری در هنگام وقوع زلزله، باعث افزایش سطح ضریب ایمنی در فضای نصب شده می شود.

ضریب ایمنی بالا ،تحمل حرارتی بالا،طول عمر و قدرت ضربه پذیری بسیار زیاد

به دلیل تولید منحصر به فرد این شیشه ها، حرکت آن ها بسیار روان و آسان بوده و طراحی و جلوه فوق العاده شیک

قابلیت نصب با بیشترین انعطاف پذیری در فضاهای مختلف و مرتفع،ایجاد طراحی نوین در نمای ساختمان

به دلیل تولید منحصر به فرد این شیشه ها، حرکت آن ها بسیار روان و آسان بوده و طراحی و جلوه فوق العاده شیک

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 02144011723   02144012692  

02144051014    02144053055