اجرای شیشه بالکن

ساختار فنی شیشه بالکن و آشنایی با انواع شیشه بالکن فریم لس و بدون فریم

 شیشه بالکن

شیشه بالکن از آن دسته تجهیزات شیشه ای ساختمان به شمار می رود که روز به روز وجود آن در تراس ضروری تر می شود. به همین دلیل بسیاری از افراد یکی از انواع مدل های آن را که با تراسشان هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب کرده و اقدام به نصب آن می نمایند. زمانی که شیشه های بالکن در نمای ساختمان شما مشاهده شود بدون شک زیبایی نمای درونی و بیرونی ساختمان افزایش پیدا می کند.

در واقع باید بدانید با نصب این تجهیزات ساختمانی می توانید قیمت و زیبایی ساختمان خود را بالاتر ببرید.شیشه بالکن به دلیل مزیت های بی نظیری که دارد افراد زیادی خواستار نصب آن در تراس خانه خود هستند و از آنجایی که قیمت شیشه های بالکن شرکت ایمن در بسیار مناسب و به صرفه می باشد افراد زیادی مشتری این شرکت هستند.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با ایمن در سازه پارت همراه باشید تا درباره ساختار فنی شیشه بالکن ها و انواع شیشه بالکن فریم لس و نیمه فریم لس اطلاعاتی به دست آورید.

ساختار تشکیل دهنده شیشه بالکن

 سیستم هایی که روی شیشه های بالکن  نصب می شود بر اساس طراحی تراس و بالکن شما پیاده سازی می گردد. بدون شک پیش از اینکه شیشه های بالکن را در تراس شما نصب کنند کارشناسان به خوبی فضای مورد نیاز را برای اجرا و نصب شیشه بالکن مورد بررسی قرار می دهند. ساختاری که در شیشه های بالکن  وجود دارد می تواند از نرده باشد تا سقف و یا اینکه آنها را از زمین تا سقف طراحی می کنند. بنابراین باید بدانید ساختار تشکیل دهنده شیشه های بالکن شما بستگی به فضای تراس تان دارد که چه شکلی می باشد.

به طور کلی می توان برای ساختار فنی شیشه های بالکن این گونه بیان نمود که از دو پروفیل افقی و ظریف که آلومینیومی است تشکیل می شود و همچنین دو پروفیل آلومینیومی دیگری هم که عمودی می باشد در دو طرف بالکن قرار می گیرد.ضخامتی که در پنل های شیشه ای وجود دارد از 6 تا 10 میلیمتر است و شما خودتان می توانید یکی از انواع ضخامت را انتخاب کنید. ولی بهتر است انتخاب آن را به کارشناسان واگذار کنید، چرا که آنها در این زمینه تخصص بیشتری دارند  بر اساس نوع تراس شما یکی از بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد.

نصب و اجرای شیشه بالکن

نصب و اجرای شیشه بالکن

شیشه هایی که روی پروفیل ها نصب می شوند بسیار سبک هستند و به وسیله ریل های درب که چرخشی می باشند شما می توانید به آسانی آنها را به حرکت در بیاورید. مقاومت آنها در برابر باد بسیار زیاد است و تا 300 کیلومتر به خوبی مقاومت از خود نشان می دهند. شما بر اساس طراحی تراس و دیزاین مورد نظر خود می توانید یکی از ساختارهایی که برای شیشه های بالکن وجود دارد را انتخاب و نصب کنید.

ضخامتی که در پنل های شیشه ای وجود دارد از 6 تا 10 میلیمتر است و شما خودتان می توانید یکی از انواع ضخامت را انتخاب کنید. ولی بهتر است انتخاب آن را به کارشناسان واگذار کنید، چرا که آنها در این زمینه تخصص بیشتری دارند  بر اساس نوع تراس شما یکی از بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

شیشه بالکن مدرن چه ویژگی و مدل هایی دارد؟

مراحل تولید شیشه های بالکن و مزیت های آن

شیشه بالکن ارزان و نقش شیشه های بالکن در زیبایی خانه

شیشه بالکن متحرک و چگونگی نصب و راه اندازی آن

پارتیشن شیشه ای کوتاه و نقش آن در زیبایی محیط

ساختار شیشه در شیشه های بالکن

شیشه به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش هایی می باشد که در این نوع از تجهیزات ساختمانی از آن استفاده بسیار زیادی می شود. شما بر اساس شکل و نوع بالکن خود می توانیدی یکی از مدل های متنوعی که شیشه های بالکن  دارند را انتخاب کنید تا در تراس تان نصب شود. اندازه اضلاع شیشه و همچنین ارتفاعی که شما در تراس خود دارید دارای اهمیت بسیار زیادی میباشد و کارشناسان زمانی که آنها را مورد بررسی قرار می دهند به خوبی این نکته را هم در نظر می گیرند.

از آنجایی که این شیشه ها سکوریت هستند و طی فرآیند مشخص شده ای تولید شده اند زمانی که کارشناسان می خواهند اقدام به نصب شیشه های بالکن کنند به هیچ عنوان نباید ترک و یا شکستگی روی آنها ایجاد شود. بنابراین بهتر است نصب آنها را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید تا به بهترین نحو ممکن آنها را نصب کنند.

نمای بیرونی شیشه بالکن

نمای بیرونی شیشه بالکن

ساختار شیشه های بالکن فریم لس

ساختار فنی سیستم های فریم لس که روی شیشه های بالکن  اجرا می شود به طور کلی به دو صورت است که یکی از آنها نیمه فریم لس و دیگری بدون فریم می باشد. سیستم هایی که فریم لس هستند با استفاده از شیشه های لمینت روی پروژه نصب می گردند. نصب آنها بسیار آسان می باشد، چرا که در معرض هیچ سطح بالایی قرار نمی گیرد. سیستم های فریم لس یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که دارد این است که بدون هیچ  مانعی تا 100 درصد می توانید با استفاده از آنها فضای بیرونی را به طور کامل مشاهده کنید. همین مزیت موجب می شود که افراد بسیاری این سیستم را انتخاب کنند و نصب نمایند.

سیستم های فریم لس یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که دارد این است که بدون هیچ  مانعی تا 100 درصد می توانید با استفاده از آنها فضای بیرونی را به طور کامل مشاهده کنید.

نرده های شیشه ای که بدون فریم بالکن هم روی تراس نصب می شود یک ناحیه را به خوبی جداسازی می کند و یک نمای بی نظیری را برای بیننده در خارج و داخل به وجود می آورد. آنچه که شیشه بالکن فریم لس به وجود می آورد یک فضای بی نظیر و بدون حد و مرز می باشد که شما می توانید در تراس خود داشته باشید. زمانی که شما از این سیستم در تراس خود استفاده می کنید نور زیادی را در خانه می توانید دریافت نمایید.

بر همین اساس اگر شما علاقه زیادی به نور درون خانه خود دارید می توانید این سیستم را برای اجرا در تراس خود انتخاب کنید تا کارشناسان بدون هیچ مشکل و یا درزی آن را نصب نمایند. بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم که برای خرید شیشه های بالکن  بهتر است روی این گزینه تمرکز بیشتری داشته باشید، البته زمانی که کارشناسان از تراس شما بازدید نمایند بهترین نوع شیشه بالکن را می توانند به شما معرفی کنند تا نصب نمایید.

پروژه اجرا شده شیشه بالکن

پروژه اجرا شده شیشه بالکن

ساختار شیشه های بالکن شرکت ایمن در

در واقع باید بدانید که ساختار فنی شیشه های بالکن، چه قدیمی و چه جدید باشد به وسیله کارشناسان شرکت به اجرا در می آید تا شما از آنها استفاده کنید و در بالکن خود آنها را نصب نمایید. شما تنها کافی است از کارشناسان شرکت درخواست نمایید که از تراس شما بازدید نمایند، آنها بعد از بازدید می توانند بهترین مدل شیشه های بالکن را به شما معرفی کنند تا شما اقدام به نصب آنها کنید و زیبایی تراس خود را با استفاده از آنها بیشتر کنید. اینکه چه نوع شیشه بالکنی برای تراس شما مناسب تر است به طور کامل بستگی به فضای تراس تان دارد.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید :

شیشه بالکن

پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت

کارشناسانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستند و شما می توانید هر پرسشی که از آنها در مورد قیمت شیشه های بالکن ریلی دارید بپرسید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی نمایند و در بین آنها یکی از آنها را که برای شما مناسب تر است و می توانید هزینه آن را پرداخت نمایید انتخاب کنید. زمان ساخت و ارائه شیشه های بالکن در این شرکت بسیار سریع انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان سفارش های تان را دریافت کنید.

"<yoastmark

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

 

6 پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin گفته:

   با سلام. بله آقای عباسی عزیز شرکت ایمن در بیشتر شهرهای ایران پروژه انجام میدهد.

   پاسخ
 1. maryam
  maryam گفته:

  با سلام.ببخشید ما یه بالکن داریم در ابعاد حدودی 6.5 در 2.5 که میخایم برامون شیشه نصب کنید.قیمت میشه لطف کنید.

  پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin گفته:

   با سلام خدممت شما دوست عزیز.برای گرفتن اطلاعات در مورد قینت ها و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   02144011723 02144012692

   پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. لطفا با شماره های شرکت جهت راهنمایی تماس بگیرید
   02144011723 02144012692

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *