در اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک بیمارستانی یکی از درب هایی می باشد که برای محیط حساس بیمارستان نصب می شود. نحوه ساخت تمامی درب های اتوماتیک تا حدودی به یکدیگر شبیه می باشد ولی نوع بیمارستانی آن به دلیل موقعیت حساسی که دارا می باشد با دیگر درب های اتوماتیک تفاوت اساسی و زیادی دارد. برای رفت و آمد کارکنان و پزشکان بیمارستان سرعت عمل نکته بسیار مهمی می باشد که باید در کارهای خود داشته باشند. با وجود این درب های بیمارستانی آنها بهتر می توانند به امور بیماران رسیدگی کنند. با نصب درب های اتوماتیک بیمارستانی بسیاری از مشکلاتی که مربوط به روند و سروعت کارهای کارکنان بود رفع شد و آنها بهتر کارها را انجام دادند. بیماران بیمارستان با سرعت بالاتری به اتاق عمل و یا اورژانس برده می شوند تا در زمان کمتری مورد درمان قرار بگیرند.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با شرکت ایمن در سازه پارت همراه ما باشید تا درباره درب اتوماتیک بیمارستانی با شما صحبت کنیم.

ساخت و نصب درب اتوماتیک بیمارستانی به وسیله شرکت ایمن در

درب های اتوماتیک بیمارستانی به گونه ای طراحی شده اند که کار کردن با آنها و باز و بسته شدن شان بسیار آسان می باشد. زمانی که این نوع از درب های اتوماتیک باز و بسته می شوند حریم خصوصی بیمار در اتاق به طور کامل حفظ می گردد و بیماران هم به راحتی در اتاق های خود می توانند استراحت کنند. در ساخت و نصب این درب های اتوماتیک دقت عمل بسیار ویژه ای به کار رفته که ظرافت نصب و ساخت این درب ها با دیگر درب ها تفاوت زیادی دارد.
شرکت ایمن در از آن دسته شرکت هایی می باشد که در زمینه ساخت درب های اتوماتیک بیمارستانی تخصص و تجربه بسیار زیادی دارد. شما می توانید سفارش درب های اتوماتیک بیمارستانی خود ار در هر اندازه و نوع که مایل هستید را به کارشناسان شرکت ارائه دهید تا برای شما آن را تولید و نصب نمایند. برخی از مهمترین ویژگی هایی که درب اتوماتیک بیمارستانی دارد و به آنها شهرت دارند عبارت می باشد از :
1. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که درب های اتوماتیک بیمارستانی دارند این است که زمان باز و بسته شدن درون آنها هیچ صدایی وجود ندارد. این ویژگی آنها موجب می شود که حریم خصوصی بیماران درون اتاق ها به خوبی حفظ شود.
2. باید بدانید از آنجایی که این درب ها ضد حریق هستند کیفیت بسیار عالی و بی نظیری دارند و از بهترین متریال ها برای تولید آنها استفاده می شود.
3. سرعت باز و بسته شدن درب های اتوماتیک بیمارستانی بسیار بالا می باشد و به همین دلیل شما در کمترین زمان می توانید وارد اتاق ها شوید. در سیستم پوششی که درب های اتوماتیک بیمارستانی دارند، میکروپیگمنت های ویژه و خاصی به کار رفته که این ویژگی موجب امنیت بالای این درب ها شده است.
4. یکی دیگر از مهمترین ویژگی درب های اتوماتیک بیمارستانی این است که پرستاران و پزشکان به راحتی می توانند بدون اینکه زمانی را تلف کنند بیماران را از یک اتاق به اتاق دیگری انتقال دهند. یکی از اتاق های بیمارستان که حساسیت زیادی دارد اتاق ccu است که درب های اتوماتیک این اتاق بسیار ویژه طراحی شده است. همچنین باید بدانید عایق صدای این نوع از درب های اتوماتیک عملکرد خوبی دارد و درپوش هایی را که روی آن قرار داده اند عایق صدا انتخاب نموده اند و همین مسئله موجب می شود بیماران درون اتاق آزار نبینند و بیماران هم آرامش لازم را داشته باشند.

درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی

یکی از اتاق های بیمارستان که حساسیت زیادی دارد اتاق ccu است که درب های اتوماتیک این اتاق بسیار ویژه طراحی شده است. همچنین باید بدانید عایق صدای این نوع از درب های اتوماتیک عملکرد خوبی دارد.

انواع سیستم درب های اتوماتیک بیمارستانی

سیستم درب های اتوماتیک بیمارستانی بسیار خاص و ویژه می باشد، که هر یک از این سیستم ها ویژگی خاص و منحصر به فردی دارند. برخی از مهمترین این سیستم ها عبارت می باشد از :

درب های لولایی

همانطور که بیان نمودیم استفاده کردن از درب های اتوماتیک بیمارستانی بر اساس نیاز هریک از اتاق هایی که در بیمارستان وجود دارد متنوع می باشد. یکی از سیستم های آن درب لولایی است که این نوع درب ها با درب های دیگری که برای بیمارستان طراحی می شود تا حدودی متفاوت می باشد. شما برای باز و بسته کردن این نوع از درب ها باید از دست خود استفاده کنید چرا که این دربها به ندرت صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و سنسوری در آنها وجود ندارد. درب های لولایی انواع گوناگونی دارند که انواع این نوع از درب ها هم شامل چفت های مساوی، تک درب و غیر مساوی است.
یکی از ویژگی های عالی و مثبتی که این نوع از درب های اتوماتیک بیمارستانی دارند این است که شیار در سطح درب ها وجود ندارد، در برخی از دیگر درب ها این شیار وجود دارد و از آنجایی که در این نوع درب ها آن را طراحی نکرده اند به راحتی بیمار به اتاق های دیگر منتقل می گردد و هیچ مانعی در آن وجود ندارد. بیشترین استفاده و نصبی که از این نوع از درب ها می شود در قسمت خروجی است که بیماران به همین دلیل زمان باز و بسته شدن درب ها آسیبی نمی بینند.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

بیشتر بخوانید:

پارتیشن شیشه ای و نقش آن در دکوراسیون منزل

سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین

تعمیر و طراحی درب اتوماتیک و نوع سیستم طراحی شده در آن

خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب برای ساختمان ها

مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن در سازه پارت

درب های کشویی، تلسکوپی، غیر لمسی

یکی دیگر از درب های اتوماتیک بیمارستانی که در اتاق های ویژه بیمارستان از آنها استفاده می گردد و کاربرد زیادی دارند این نوع از درب ها می باشند. این درب های اتوماتیک بیمارستانی شامل انواع گوناگونی است که کشویی، لولایی، غیر لمسی، کشویی، تلسکوپی و تاشو از جمله مهمترین آنها به شمار می رود.
برخی از اتاق ها و بخش های بیمارستان از آنجایی که نسبت به اتاق های دیگر حساس تر هستند باید درب اتوماتیک بیمارستانی ویژه تری در قسمت ورودی آنها نصب گردد، چرا که روزانه رفت و آمد به آن بخش ها بسیار زیاد می باشد. بر همین اساس درب های این بخش ها و اتاق ها باید عریض تر ساخته و نصب شود، همچنین باید بدانید دهانه این درب ها هم کوچکتر از درب های دیگر است تا از این طریق تخت های بیماران به آسانی از این درب ها عبور نمایند. از آنجایی که طراحی این نوع درب های اتوماتیک بیمارستانی تلسکوپی می باشد دقت زیادی در طراحی آنها باید به کار برده شود، تا از طریق به بهترین نحو عملکردشان را انجام دهند.

درب های آکاردئونی

یکی از دیگر درب های اتوماتیک بیمارستانی که در بیمارستان ها کاربرد زیادی دارد و شما مدل های زیادی از آن را مشاهده کرده اید درب های آکاردئونی است که این درب ها از آنجایی که قابلیت تا شدن دارند بسیاری از مشکلاتی که مربوط به رفت و آمد بیماران و کارمندان بیمارستان بوده است را حل نموده و به همین دلیل سفارش نصب آن هر ساله بسیار زیاد می باشد.
یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این نوع از درب های اتوماتیک بیمارستانی دارند این است که غیر لمسی هستند و بدون اینکه شما دست به آنها بزنید به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. همچنین شما قادر هستید که نوع سنسور درونی این درب ها را تغییر دهید و بر اساس زمانی که می خواهید درب باز و بسته شود آن را تنظیم کنید. اما باید بدانید سرعت باز و بسته شدن درب های اتوماتیک بیمارستانی باید بالا باشد، چرا که موقعیت بیمارستان نسبت به بسیاری از مکان های دیگر بیشتر می باشد.

اجرای پروژه نصب درب های شیشه ای اتوماتیک

اجرای پروژه نصب درب های شیشه ای اتوماتیک

طراحی و نصب درب های اتوماتیک بیمارستانی بر اساس استانداردهای مشخص شده

پیش از اینکه درب های اتوماتیک بیمارستانی وارد صنعت تجهیزات شیشه ای شود، بسیاری از پرستاران و پزشکان با مشکل انتقال دادن بیماران مواجه بودند. چرا که باید بیماران درون بیمارستان را با ویلچر به اتاق های دیگر منتقل می کردند و زمان انتقال دادن آنها باید درب هایی را که به راحتی باز و بسته نمی شدند را را باز و بسته می کردند. امروزه با طراحی درب های اتوماتیک بیمارستانی پرستاران و پزشکان هم سرعت عمل بیشتری در کارهای خود به دست آورده اند و به اوضاع بیماران هم بهتر از گذشته رسیدگی می نمایند. تمامی استانداردهای طراحی و نصب درب اتوماتیک بیمارستانی توسط کارشناسان شرکت ایمن در رعایت و اجرا می شود .

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید:

شیشه بالکن

شیشه سکوریت

درب اتوماتیک

شیشه حمام

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *