در اتوماتیک

نکاتی در مورد خرید درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

امروزه شما در قسمت ورودی هر ساختمان می توانید یکی از انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید. از آنجایی که کار کردن با این نمونه از درب ها بسیار آسان تر از درب های قدیمی می باشد، فروش و تولید آنها روز به روز در حال افزایش می باشد. درب های اتوماتیک در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع این درب ها را خریداری کرده و در قسمت ورودی ساختمان خود نصب کنید.
برخی از نمونه های انواع درب اتوماتیک پیشرفته تر می باشد و برخی از آنها ساده تر هستند. شما باید بر اساس نیاز ورودی ساختمان خود یکی از انواع آنها را انتخ و خریداری کنید. برای خرید هر یک از انواع درب های اتوماتیک بهتر است به نکاتی کلی در مورد خرید آن توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه های آن را خریداری کنید. در ادامه برخی از این نکات را به شما معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد نکاتی در مورد خرید درب اتوماتیک توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نکاتی در مورد خرید انواع درب اتوماتیک

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تاکنون اقدام به خرید و نصب درب اتوماتیک نکرده اید بهتر است اطلاعات خود را در این مورد افزایش دهید. بنابراین بهتر است برخی از نکات مهم را در مورد خرید درب های اتوماتیک بدانید که این نکات عبارت است از :

با کارشناس نصب به صورت حضوری صحبت کنید

با اینکه شرکت ایمن در به صورت آنلاین هم سفارش های نصب تجهیزات شیشه ای شما را انجام می دهد. ولی اگر می توانید بهتر است به صورت حضوری با کارشناسان در مورد درخواست و سفارش خود صحبت کنید. هر یک از انواع درب های اتوماتیک با دیگری متفاوت می باشد و شما باید اطلاعات خود را در این مورد تا حد بسیار زیادی افزایش دهید تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری کنید.

اینکه جزئیات مربوط به اندازه و شکل درب را به متخصص توضیح دهید اگر به صورت حضوری باشد بسیار بهتر است. شما می توانید برای ثبت سفارش خود با این شرکت تماس بگیرید و آدرس مورد نظر خود را برای نصب درب های اتوماتیک به کارشناسان ارائه دهید.

پروژه نصب درب شیشه ای اتوماتیک ایمن در

پروژه نصب درب شیشه ای اتوماتیک ایمن در

کارشناسان در اسرع وقت یکی از بهترین نصابان را برای اندازه گیری و مشاهده فضای ورودی به آدرس مورد نظر شما می فرستند تا فضا را از نزدیک مشاهده کند. در این تصمیم که کدام یک از انواع درب های اتوماتیک برای ورودی ساختمان شما مناسب تر است کارشناسان می توانند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند تا بهترین نمونه های آن را انتخاب و خریداری کنید. در این صورت می توانید بهترین نمونه درب های اتوماتیک برای ورودی ساختمان خود خریداری کنید. بنابراین پیش از انتخاب درب مورد نظر خود بهتر است با یک کارشناس مشورت کنید تا بتوانید بهترین نمونه را برای ورودی ساختمان خود خریداری کنید.

فراموش کردن درب چوب

برخی از درب های چوبی با اینکه بسیار زیبا هستند ولی باید بدانید در گذر زمان هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری خواهند داشت. به همین دلیل برای نصب ورودی ساختمان ها این نمونه از درب ها را باید فراموش کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد خرید درب های اتوماتیک وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کیند این است که روکش مصنوعی چوبی روی آن درب ها بزنید. در واقع باید بدانید آن دسته از درب های چوبی که طبیعی هستند هزینه زیادی برای نگهداری خواهند داشت و بعد از مدتی بافت خود ار از دست می دهند.

اما امروزه روی انواع درب اتوماتیک روکش چوبی مصنوعی می زنند که هم زیبایی بسیار زیادی دارد و هم طول عمر آنها بالا می باشد.

عایق کاری کردن درب

برخی از پارکینگ ها و ورودی های ساختمان سقف باز دارند که بدون شک آنها برای نصب درب های اتوماتیک به عایق کاری نیاز ندارند. اما برخی از پارکینگ ها و یا ورودی های ساختمان که سقف باز دارند باید از درب های اتوماتیک که عایق کاری شده اند استفاده کنید. بنابراین به شما توصیه می کنیم برای ورودی ساختمان های خود از انواع درب های اتوماتیک که عایق کاری شده هستند استفاده کنید.

نصب در اتوماتیک

نصب در اتوماتیک

استفاده از فنرهای قوی

از دیگر نکاتی که شما برای خرید درب های اتوماتیک باید به آن دقت داشته باشید این است که روی آنها از فنرهای قوی استفاده شده باشد. فنرها یکی از مهمترین و اصلی ترین یراق آلات روی درب های اتوماتیک می باشد که به وسیله آن درب به راحتی بالا و پایین کشیده می شود. بیشتر پارکینگ هایی که روی آنها درب های اتوماتیک نصب می شود دارای فنرهای پیچی هستند که شما می توانید این فنرها را در بالا درب به خوبی مشاهده کنید.
آن دسته از فنرهایی که استانداردهای لازم را دارند و کیفیت آنها بسیار عالی می باشد تا 10 هزار بار استفاده به خوبی طول عمر دارند. شاید این عدد زیاد به نظر بیاید، ولی باید بدانید اگر شما روزی 6 مرتبه درب های اتوماتیک را باز و بسته کنید، با توجه به عدد ده هزار کمتر از 5 سال این فنرها طول عمر دارند. اگر شما مقداری هزینه خرید فنرها درب های اتوماتیک خود را بالاتر ببرید می توانید تا سال های سال از آنها استفاده کنید و دیگر آنها را تعویض نکنید.

نصب را خودتان انجام ندهید

به نظر بسیاری از افراد امکان دارد که نصب درب اتوماتیک آسان باشد و به همین دلیل خودشان باری نصب کردن آن اقدام نمایند. ولی باید بدانید نصب درب های اتوماتیک نیاز به تخصص و مهارت دارد و شما خودتان هرگز نمی توانید آنها را بدون ایراد و اشکال نصب کنید. ابزارهای متنوعی برای نصب کردن درب های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از این ابزارها ویژگی های مختلفی دارد. شما اگر خودتان بخواهید هر یک از انواع درب های اتوماتیک را نصب کنید بدون شک باید زمان زیادی را برای نصب آن صرف کنید.

اما زمانی که نصب آن را به یک متخصص بسپارید نصب کردن آن زمان زیادی طول نمی کشد. بنابراین دقت داشته باشید که اگر می خواهید درب های اتوماتیک مورد نظر خود را به راحتی نصب کنید بهتر است آنها را به دست نصاب حرفه ای بسپارید.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

انتخاب انواع مختلف درب

یکی از دیگر نکاتی که زمان خرید در اتوماتیک باید به آن توجه داشته باشید این است که در بین انواع درب ها یکی را که با نیاز شما مطابقت بیشتری دارد را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. هر یک از انواع درب های اتوماتیک ویژگی ههای متنوعی دارد و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را سفارش دهید تا برای شما آن را آماده سازند. شما می توانید وارد سایت اینترنتی شرکت ایمن در شوید و در بین انواع مدل هایی که درب های اتوماتیک دارند یکی از آنها را که بیشتر نیاز دارد و با بودجه خریدتان مطابقت دارد را خریداری کنید.
شما زمان خرید هر یک از انواع درب های اتوماتیک بهتر است با کارشناسان در مورد آن درب مشورت کنید. آنها در این زمینه تخصص بیشتری دارند و می توانند بهترین نمونه را برای خرید به شما معرفی نمایند. شما می توانید بودجه و نیاز خود را برای خرید هر یک از انواع درب های اتوماتیک به کارشناسان اعلام کنید تا آنها بر اساس همین دو مورد بهترین نمونه درب ها را به شما برای خرید پیشنهاد دهند.

قیمت

یکی از دیگر نکاتی که شما زمان خرید درب های اتوماتیک باید به آن دقت داشته باشید قیمت آنها می باشد. شما باید بودجه خرید آنها را داشته باشید تا بتوانید آن مدلی را که در نظر دارید خریداری کنید. شرکت ایمن در که سال های بسیار زیادی است در زمینه تولید انواع درب های اتوماتیک فعالیت می کند قیمت بسیار به صرفه و مناسبی را از مشتریان خود برای خرید دریافت می کند. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده یکی از انواع درب های مورد نظر را برای ساخت و نصب به این شرکت ارائه دهید.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید:

شیشه بالکن

شیشه سکوریت

درب اتوماتیک

شیشه حمام

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

02144051014    02144053055   

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *