خرید و نصب پارتیشن شیشه ای

خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب برای ساختمان ها

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای از آن دسته از تجهیزات شیشه ای است که در بسیاری از ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و … از آنها استفاده می شود. نصب این پارتیشن ها نیاز به تخصص و دانش تکنسین های حرفه ای دارد که در این امر آموزش های را دیده اند. شرکت ایمن در سال های زیادی است که در زمینه تولید و نصب پارتیشن های شیشه ای مناسب برای ساختمان ها فعالیت می کند و مشتریان بسیار زیادی دارد. رنگ بندی شیشه هایی که برای پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متنوع است و هر یک از رنگ های آن زیبایی بی نظیری را در نمای درونی ساختمان ایجاد می کند.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با ایمن در سازه پارت همراه باشید تا درباره خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب برای ساختمان ها اطلاعاتی به دست آورید.

نصب و تولید پارتیشن شیشه ای در ساختمان های اداری

بسیاری از کسانی که می خواهند از فضای اداری مورد نظر خود بهترین بهره وری را داشته باشند می توانند پارتیشن های شیشه ای را انتخاب و نصب کنند. طرح ها و مدل هایی که برای پارتیشن های شیشه ای وجود دارد بسیار متنوع می باشد و شما می توانید هر یک از مدل های آن را که با ساختمان اداری شما هماهنگ تر است را انتخاب و نصب کنید. اینکه پارتیشن های شیشه ای در ساختمان های اداری زیبایی ایجاد می کند بدون شک یکی از مهمترین عواملی می باشد که از آن می توانیم به عنوان مزیت یاد کنیم.مزیت های دیگر آن نیز عبارتند از:

اینکه پارتیشن های شیشه ای در ساختمان های اداری زیبایی ایجاد می کند بدون شک یکی از مهمترین عواملی می باشد که از آن می توانیم به عنوان مزیت یاد کنیم.

خرید و نصب پارتیشن های شیشه ای

خرید و نصب پارتیشن های شیشه ای

مزیت های استفاده از پارتیشن شیشه ای

بهره وری از فضا با نصب پارتیشن

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلیل هایی که افراد اقدام به نصب پارتیشن شیشه ای می کنند این است که با استفاده از آنها می توانند از فضای موجود خود بهره وری زیادی داشته باشند. متراژ ساختمان های ادرای هر اندازه و مساحتی که داشته باشد با استفاده از پارتیشن های شیشه ای  می توانید اتاق های بیشتری در این فضا داشته باشید.

استفاده از اتاق های متنوع در ساختمان های اداری موجب می شود که هر یک از کارمندان میز و اتاق جداگانه ای داشته باشند و همین امر موجب می گردد به راحتی بتوانند کار خود را انجام دهند. زمانی که افراد به صورت دسته جمعی کار کنند بدون شک شاید حواسشان پرت شود و به خوبی نتوانند مسئولیت های واگذار شده به آنها را پیگیری کنند.

بر این اساس شما می توانید در فضاهایی که اداری هستند اقدام به نصب پارتیشن شیشه ای نمایید تا از مساحت زیاد این ساختمان ها بهره وری بیشتری داشته باشید. قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس متراژ و مساحت محاسبه می شود که شما در ساختمان های اداری از آن استفاده می کنید. شیشه های به کار رفته شده در پارتیشن های شیشه ای سکوریت می باشد و به همین دلیل باید بدانید کیفیت بسیار عالی و بی نظیری دارد. بنابراین شما نیازی نیست نگران کیفیت و شکستگی آنها باشید.

انعطاف پذیری و جابجایی آسان

بدون شک هر فردی که می خواهد ساختمان اداری برای کسب و کار خود داشته باشد، نمی تواند آن ساختمان را خریداری کند، به همین دلیل باید آن ساختمان را کرایه کند. زمانی که ساختمان کرایه می شود و به صورت اجاره ای شما از آن استفاده می کنید مجبور هستید تمامی تجهیزات درون آن را جابجا کنید و با خودتان به مکان دیگری ببرید. بر همین اساس باید به دنبال تجهیزاتی باشید که بتوانید به راحتی آنها را جابجا کنید.

پارتیشن های شیشه ای  یکی از بهترین و مناسب ترین تجهیزاتی می باشد که در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید این پارتیشن ها را با خودتان از یک ساختمان به ساختمان دیگری ببرید. زمانی که شما می خواهید برای خرید و نصب پارتیشن های شیشه ای  به شرکت ایمن در سفارش دهید بهتر است با کارشناسان  شرکت در مورد آن مشورت کنید و به آنها بگویید که مجبور هستید پارتیشن ها را برای ساختمان های اداری اجاره ای استفاده کنید.

اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای اداری

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای اداری

افرادی که می خواهند ساختمان های اداری مناسبی را برای کسب و کار خود راه اندازی کنند، باید به دنبال تجهیزاتی باشند که قیمت مناسبی دارد. پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید داشته باشید، چرا که قیمت آن بسیار مناسب و به صرفه است. شرکت ایمن در تمامی تجهیزات شیشه ای را که تولید می کند کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسبی دارد، به همین دلیل روز به روز مشتریان آن بیشتر می شود.

هر یک متر شیشه هایی که برای پارتیشن های شیشه ای  مورد استفاده قرار می گیرد قیمت واحدی دارد و هزینه یراق آلاتی که در پارتیشن های شیشه ای  به کار می رود هم متنوع می باشد. شما می توانید از برخی یراق آلاتی که کیفیت بسیار عالی تری دارند استفاده کنید ولی قیمت آنها هم تا حدودی بیشتر است.

بیشتر بخوانید:

مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن در سازه پارت

ساختار فنی شیشه بالکن و آشنایی با انواع شیشه بالکن فریم لس و بدون فریم

شیشه بالکن مدرن چه ویژگی و مدل هایی دارد؟

مراحل تولید شیشه های بالکن و مزیت های آن

شیشه بالکن ارزان و نقش شیشه های بالکن در زیبایی خانه

دوام و طول عمر بسیار زیاد پارتیشن

یکی از دیگر عواملی که موجب می شود شما از پارتیشن های شیشه ای در ساختمان های اداری خود استفاده کنید این است که دوام و طول عمر آن بسیار زیاد است. بدون شک شما زمانی که می خواهید تجهیزات یک ساختمان اداری را خریداری کنید برایتان بسیار اهمیت دارد از آن تجهیزات تا سال های طولانی استفاده کنید، بر همین اساس باید به دنبال بهترین تجهیزات که طول عمر بالایی دارند باشید.

برخی از افراد امکان دارد که بخواهند به طور مداوم تجهیزات ساختمان های اداری خود را تعویض کنند، این دسته از افراد باید بدانند که انتخاب این روش بسیار غلط است، چرا که هزینه زیادی را باید پرداخت کنند. پارتیشن های شیشه ای به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد امروزه در ساختمان های اداری بسیار نصب می شود. بنابراین اگر شما هم تاکنون از این تجهیزات شیشه ای در ساختمان های اداری استفاده نکرده اید باید بدانید که که بهتر است این تجهیزات را در ساختمان های خود به کار ببرید تا از مزیت های بی نظیر آن استفاده کنید.

عایق صوتی بودن پارتیشن شیشه ای

اینکه شما در اتاق اداری خود به راحتی بتوانید بدون هیچ سر و صدایی جلسات تان را برگزار کنید بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل باید از عایق صدا در اتاق خود استفاده کنید. پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین مواردی می باشد که در ساختمان های اداری نصب می گردد، چرا که با نصب پارتیشن شیشه ای، دیگر شما، اتاق تان را از هرگونه وارد شدن و خارج شدن سرو صدا ایمن می سازید.

اگر صدای زیادی درون ساختمان های اداری باشد بدون شک کارمندان تمرکز کافی برای کار کردن نخواهند داشت و به همین دلیل باید به دنبال راهکاری بود که این مشکل را حل کرد. استفاده از پارتیشن های شیشه ای به دلیل عایق صدایی که درون آنها تعبیه شده است یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که شما می توانید برای ساختمان های اداری تان داشته باشید.

 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای به دلیل عایق صدایی که درون آنها تعبیه شده است یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که شما می توانید برای ساختمان های اداری تان داشته باشید.

ظاهر زیبای این پارتیشن ها

از آنجایی که امروزه رقابت ها، میان شرکت ها و ساختمان های اداری بسیار زیاد است باید ظاهر و نمای درونی ساختمان را زیباتر کنند تا از این طریق، مشتریان بیشتری به دست آورند. اگر می خواهید ظاهر پارتیشن های شیشه ای حرفه ای و بسیار شیک باشد باید به تجهیزاتی که درون ساختمان به کار میبرید، اهمیت زیادی دهید.

پارتیشن های شیشه ای، مدل ها و طرح های متنوعی دارد و به همین دلیل شما می توانید هر یک از آنها را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید و در ساختمان اداری تان نصب نمایید. اینکه ظاهر و نمای درونی ساختمان های اداری زیباتر باشد بدون شک در دیدگاه مشتریان تاثیر زیادی دارد که شما را به عنوان عامل فروش خود انتخاب کنند.

شما می توانید برای خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب ساختمان خود و انتخاب بهترین مدل پارتیشن, با کارشناسان شرکت ایمن در مشورت کنید تا یکی از بهترین آنها را به شما معرفی کنند. کارشناسان در این زمینه تخصص بسیار زیادی دارند و به همین دلیل بر اساس نوع ساختمان اداری تان می توانند یکی از بهترین مدل ها  و طرح ها را برایتان تولید و نصب کنند.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید:

شیشه بالکن

شیشه سکوریت

درب اتوماتیک

شیشه حمام

 

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

02144051014    02144053055   

8 پاسخ
 1. سمیرا
  سمیرا می گوید:

  سلام.ما یه متراژ کار داشتیم. ولی دقیق نمیدونیم چقدر هستش. میخاستم هزینشو بپرسم.

  پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin می گوید:

   با سلام دوست عزیز.شما میتونید ابعاد کارتون رو حدودی به ما بگید برای تخمین قیمت و برای سفارش ما کارشناس هامون را خدمتتون میفرستیم برای اندازه گیری دقیق و اجرای پروژه.

   پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin می گوید:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز.بله چون سازه های شیشه ای از جنس سکوریت هستند در صورت وجود سقف کاذب باید از آهن برای مهار شیشه ها استفاده کرد.

   پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin می گوید:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز.باید با شماره های شرکت تماس بگیرید جهت فرستادن کارشناس و تخمین هزینه پروژه.
   02144011723 02144012692

   پاسخ
  • imendoorsazepart_admin
   imendoorsazepart_admin می گوید:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز.بله اگر سقف کاذب باشه، بایدبه وسیله آهن کشی شیشه ها را مهار کرد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *