• جک پارکینگی

جک پارکینگی

امروزه استفاده از جک های پارکینگی برای درب اتوماتیک پارکینگ ها بسیار زیاد شده است. زیرا امروزه نمیتوان ساختمان نوسازی را تصور کرد که درب پارکینگ آن اتوماتیک نباشد.

جک های پارکینگی این امکان را برای شما فراهم میکند که به صورت اتوماتیک و فقط با استفاده از یک ریموت، بتوانید درب ساختمان خود را باز و بسته کنید و به راحتی ترد کنید.

انواع جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک الکترومکانیک

جک درب اتوماتیک هیدرولیک

خصوصیات جک های درب کنترلی الکترومکانیک

  • قدرتی معادل 500 کیلو گرم برای هر لنگه.
  • این سرویس های الکترومکانیک نیاز به سرویس ماهیانه ندارند.
  • قیمت این نوع جک های درب های الکترومکانیک مناسب است.
  • استفاده از این جک ها برای ساختمان هایی تا 50 واحد.
  • جک های پارکینگ الکترومکانیک در دو مدل 240  و 220 ولت تولید میشود.

جک درب های اتوماتیک هیدرولیکی

جک های هیدرولیکی تفاوت زیادی با جک های مدل الکترومکانیک دارند.این جک ها از قدرت فشار روغن برای باز و بسته کردن درب پارکینگ استفاده می کنند.

قیمت جک های درب اتوماتیک پارکینگ هیدرولیکی نسبت به مدل های الکترومکانیکی بیشتر میباشد.

خصوصیات جک های درب کنترلی هیدرولیکی

  • سیستم های هیدرولیکی نیاز به سرویس دارند.
  • به علت گرمایش و استهلاک پایین مناسب برای مجتمع های مسکونی پر تردد میباشد.
  • قیمت این مدا جک ها نسبت به مدل الکترومکانیک آن بیشتر میباشد.
  • قدرت جک های هیدرولیکی از 200 کیلو گرم تا حدودا دو تن در هر لنگه میباشد.
جک پارکینگی
جک
جکهای پارکینگی
جک پارکینگی

سیکل تردد در روز و ساعت

هر چقدر که میزاان تردد در یک ساختمان بیشتر باشد، باتوجه به آن نیز باید از جک پارکینگ قوی تر و بهتر استفاده کرد.ساختمان هایی با تردد حداکثر 20 الی 30 واحد خودرو می توانند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده کنند. اما برای مجتمع های تجاری و مسکونی که تردد بالایی دارند باید از سیستم های هیدرولیکی استفاده کنند. در انتخاب نوع جک های پارکینگی نیز باید به موضوع های دیگری همچون عرض درب نیز توجه کرد که اگر از حد استاندارد بالاتر بود از جکهایی با عرض بیشتر استفاده کرد.

وزن درب پارکینگ

یکی از موضوعات مهم در انتخاب جک درب پارکینگ این است که هرچقدر درب پارکینگ سبک تر باشد، میتوان از مدل هایی با قیمت ارزان تر و حتی برندهای معمولی تر نیز استفاده کرد تا هزینه کمتری داشته باشد.اگر وزن درب های پارکینگ شما زیر 500 کیلو گرم در هر لنگه باشد میتوانید از جک های الکترومکانیک استفاده کنید، ولی در غیر این صورت باید از جک های هیدرولیکی استفاده کرد.

جک پارکینگی ریلی

نصب این مدل از جک ها برای جاهایی که با محدودیت فضا مواجه هستید بسیار مناسب است. زیرا به دلیل حرکت ریلی که دارد فضای کمی را نیاز دارد.

جک پارکینگی بازویی

یکی از مزایای جک پارکینگی بازویی این است که هم روی درب های جدید نصب میشود و هم بر روی درب های موجود نیزنصب می شود.نصب این نوع از جک های پارکینگی مناسب برای پارکینگ ساختمان های پر رفت و آمد، کارخانه ها، ادارات، مراکز تجاری و نیروگاه ها میباشند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723        02144012692