شیشه بالکن

خدمات و اصول شرکت ایمن در در تولید و نصب شیشه بالکن

 شیشه بالکن  

زیبایی که شیشه های بالکن در نمای ساختمان ایجاد می کند، موجب شده است، افراد زیادی در تراس خود از شیشه های بالکن در مدل های متنوع استفاده کنند. در دنیای امروزه هر فردی خواستار زیبایی نمای بیرونی و درونی ساختمان خود می باشد و شیشه تراس برای زیبایی نمای بیرونی نقش مهمی را برای زیبایی نمای بیرونی ساختمان بر عهده دارد.

قیمت شیشه بالکن به نسبت مزیت هایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه می باشد و بر همین اساس نیازی نیست شما هزینه زیادی را برای نصب آن پرداخت کنید. از آنجایی که روز به روز صنعت ساختمان سازی رو به پیشرفت است شما می توانید مدل های جدید و به روز شیشه های بالکن را در تراس خود نصب کنید.

شیشه بالکن ایمن در؛ باورها و ارزش های شرکت

شرکت ایمن در تولید و نصب شیشه بالکن چندین سال است که فعالیت می کند و بر همین اساس کارشناسان شرکت در این زمینه تخصص بسیاری دارند. اصول و قوانینی که که در شرکت ایمن برای فروش شیشه های بالکن و ابزارهای ساختمانی دیگر رعایت می شود عبارت است :

  1. فروش آغاز یک تعهد می باشد

خدمات و ابزارهایی که شامل محصولات شیشه ای می باشد از جمله مهمترین خدمات این شرکت به شمار می رود. شیشه های تراس، پارتیشن های شیشه ای، درب اتوماتیک، کرکره برقی، نرده استیل، شیشه حمام و … از جمله اصلی ترین محصولات شیشه ای شرکت است که شما هر یک از آنها را می توانید انتخاب نموده و برای نصب به شرکت سفارش خود را ارائه دهید. خریدارانی که به صورت عمده می خواهند خرید خود را انجام دهند می توانند سفارش خود را در هر تعداد و میزانی که فروش دارند در این شرکت ثبت نمایند. از زمانی که شرکت فعالیت خود را شروع کرده است توجه بسیاری از سازمان ها و نهادهای دولتی را جذب نموده و در کمترین زمان سفارش های آنها را ارائه داده است.

شیشه بالکن ایمن در

شیشه بالکن ایمن در

ارائه خدمات پس از فروش با در نظر گرفتن گارانتی بی قید و شرط که برای تمامی محصولات رعایت شده است، از جمله خدمات این شرکت به شمار می رود. کارشناسان و مدیر شرکت ایمن در بر این باور می باشند که فروش آغاز یک راه جدید می باشد و آنها با فروش و نصب شیشه های بالکن وظیفه اصلی شان را انجام داده اند. مجموعه ایمن در یکی از برندهای ایرانی شناخته شده ای می باشد که در این زمینه سال های زیادی است که فعالیت می کند. تمامی نیازهای مشتریان در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرد تا به آنها بهترین پاسخ ارائه شود.

  1. اصول و ارزش های سازمانی

شرکت افرادی متخصصی را گرد هم آورده است تا آنها بر اساس اصول چهارگانه کار تیمی، مشتری مداری، رشد و به کار گرفتن فناوری های روز دنیا به تعهد خود عمل نموده و رضایت مشتری را به دست آوردند. زمانی که این ارزش های سازمانی در تولید و فروش رعایت شود بدون شک شرکت در راستای موفقیت قدم برمی دارد و برای اینکه در این مسیر بماند به اصول و ارزش ها پایبند است. تولید ملی یکی از مهمترین باورها و اصولی می باشد که در این شرکت به آن احترام گذاشته می شود. تمامی فعالین و کارشناسان شرکت در زمینه فعالیت خود تخصص کاملی دارند و به همین دلیل موفقیت لازم را به دست آورده اند.

  1. چشم اندازهای پیش رو

از آنجایی که برند ایمن در یکی از بهترین برندهای محصولات شیشه ای می باشد، توانسته است رضایت افراد زیادی را به دست آورد. تلاش کارشناسان این شرکت بر این اساس که در آینده ای نه چندان دور به فهرست برترین شرکت های جهان تبدیل شوند. همچنین این شرکت تلاش می کند یکی از برندهای شناخته شده در سطح جهان به شمار آید. از آنجایی که قیمت شیشه بالکن و تمامی محصولات شیشه ای این شرکت مناسب است، هر فردی با هر میزان بودجه مالی می تواند سفارش خود را ثبت نموده و آن را در کمترین زمان دریافت کند.

کارشناسان و مدیر شرکت ایمن در بر این باور می باشند که فروش آغاز یک راه جدید می باشد و آنها با فروش و نصب شیشه های بالکن وظیفه اصلی شان را انجام داده اند. مجموعه ایمن در یکی از برندهای ایرانی شناخته شده ای می باشد که در این زمینه سال های زیادی است که فعالیت می کند. تمامی نیازهای مشتریان در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرد تا به آنها بهترین پاسخ ارائه شود.

خدمات شرکت ایمن در برای نصب شیشه بالکن

شما اگر می خواهید برای نصب شیشه های بالکن متنوع خود به شرکت ایمن در سفارش تان را ارائه دهید باید با خدمات این شرکت آشنایی داشته باشید که این خدمات عبارت هستند از :

نصب شیشه بالکن

نصب شیشه بالکن

  1. بررسی زوایا

مهندسان و طراحانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند ابتدا ابعاد زوایای محلی که شما در نظر دارید را به خوب یمورد بررسی قرار می دهند. بعد از اینکه تمامی ابعاد و زوایای محل را بررسی کردند به شما بهترین محل را برای نصب شیشه های بالکن پیشنهاد می دهند. شما می توانید خواسته خود و محلی که در نظرتان هست را با کارشناسان و طراحان در میان بگذارید تا خواسته شما بر اساس اصول و استانداردهای نصب شیشه تراس انجام شود. بعد از مشخص شدن ابعاد و زوایا، میزان دقیق هزینه و مدت زمانی که برای ساخت شیشه تراس نیاز است به شما اعلام می گردد. این مسئله بسیار مهم است و مدل شیشه ای که شما انتخاب می کند هم در هزینه پرداختی شما تاثیر بسیاری دارد. البته در هر یک از این موارد مشاوران و کارشناسان به شما راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. بعد از اینکه شما سفارش خود را ثبت نمایید، طراحی آن به تیم حرفه ای کارخانه سپرده می شود تا مدل آن را آماده کنند.

بیشتر بخوانید :

آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه بالکن ریلی

آشنایی با عواملی که در قیمت شیشه بالکن تاشو تاثیر دارد

آشنایی با مراحل نصب و طراحی پارتیشن شیشه ای

  1. تولید

بعد از اینکه تایید مشتری دریافت شود، سفارش به کارخانه ارائه می گردد تا مراحل تولید آن را آغاز کنند. از آنجایی که تولیدکنندگان و طراحان شیشه تراس تخصص بسیاری در این زمینه دارند در کمترین زمان سفارش شما را آماده می کنند و شما می توانید آن را در محل مورد نظر خود نصب کنید.

  1. نظارت

هر یک از مراحل تولید شیشه تراس تحت نظر تیم مجرب و تکنسین های شرکت می باشد تا محصول شیشه ای مشتری در بهترین کیفیت تولید شود. البته باید بدانید طراحان و افرادی که شیشه ها را تولید می نمایند به دلیل تجربه بسیار بالایی که دارند در کار خود دچار اشتباه نمی شوند. ولی با این وجود نظارت بسیار دقیق و حساب شده ای روی سفارش های مشتری صورت می گیرد.

شیشه بالکن

شیشه بالکن

  1. تیم حرفه ای نصب

با تجربه ترین و متخصص ترین نصاب ها و تیم نصبی که در شرکت ایمن در وجود دارد، برای نصب شیشه تراس به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند. زمان نصب محصولات شیشه ای شما که سفارش داده اید توسط نصاب های حرفه ای بسیار کم است و شما می توانید در کمترین زمان نصب محصولات خود را مشاهده کنید. تیم پشتیبانی شرکت در هر شرایطی پاسخگوی پرسش های شما می باشد و می توانید هر گونه پرسشی که در مورد نصب محصولات شیشه ای تان دارید را از آنها بپرسید تا پاسخ مناسب دریافت نمایید. برخی از موارد امکان دارد شما بعد از نصب محصولات شیشه ای خود دچار مشکل شوید، که در این صورت با تیم پشتیبانی می توانید تماس گرفته تا به محل مورد نظر شما مراجعه کنند.

باید بدانید طراحان و افرادی که شیشه ها را تولید می نمایند به دلیل تجربه بسیار بالایی که دارند در کار خود دچار اشتباه نمی شوند. ولی با این وجود نظارت بسیار دقیق و حساب شده ای روی سفارش های مشتری صورت می گیرد.

ضرورت نصب شیشه های بالکن

ایمن دُر سازه پارت با سال ها تجربه و پروژه های کاری موفق اکنون به این مرحله رسیده است که با تک تک نیازهای مشتریان آشنا می باشد و می تواند هر خواسته ای که آنها دارند را در مورد نصب محصولات شیشه ای به اجرا درآورد. تیمی که در این شرکت فعالیت می کنند حرفه ای، مجرب، کارآزموده و جوان هستند که با انگیزه بسیار قوی می توانند بهترین محصولات شیشه ای را برای شما تولید نمایند. امروزه از آنجایی که آب و هوای بیشتر شهرها آلوده می باشد، افراد دیگر نمی توانند در طول رزو مدت زمان زیادی را در شهرها باشند، به همین دلیل باید به دنبال آرامش در خانه باشند. تراس از آنجایی که یکی از محیط های بیرونی و درونی خانه به شمار می رود، شما می توانید با استفاده از نصب شیشه های بالکن در انواع متعدد در خانه خود با مشاهده فضای بیرونی لذت ببرید.

کارشناسانی که در شرکت ایمن در فعالیت می کنند به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستند و شما می توانید هر پرسشی که از آنها در مورد قیمت شیشه های بالکن ریلی دارید بپرسید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی نمایند و در بین آنها یکی از آنها را که برای شما مناسب تر است و می توانید هزینه آن را پرداخت نمایید انتخاب کنید. زمان ساخت و ارائه شیشه های بالکن در این شرکت بسیار سریع انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان سفارش های تان را دریافت کنید.

شیشه بالکن فوری

شیشه بالکن فوری

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *