پارتیشن اتاق اداری

تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای توسط شرکت ایمن در

تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن شیشه ای

امروزه بسیاری از افراد با استفاده از پارتیشن شیشه ای، فضای اداری و یا مسکونی خود را زیباتر می نمایند و همچنین از این فضا بهره وری بیشتری خواهند داشت. پارتیشن اداری از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفته است و هر یک از انواع پارتیشن اداری از متریال های متنوعی تولید شده بوده که مدل شیشه ای آن یکی از جدیدترین و به روزترین مدل های آن می باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند فضای خود را مدرن تر و زیباتر کنند از پارتیشن شیشه ای در اندازه ها و ابعاد متفاوتی استفاده می کنند. برای سفارش و نصب این نوع پارتیشنها شما می توانید با شرکت ایمن در تماس برقرار کنید و هر یک از انواع آن را که بیشتر می پسندید را سفارش دهید تا برای شما ثبت کنند. از آنجایی که شرکت ایمن در، محصولات و تجهیزات شیشه ای را به بهترین نحو ممکن تولید می کند، در زمینه تولید پارتیشن های شیشه ای هم موفقیت بسیار زیادی به دست آورده است.

پیشنهاد میکنیم در ادامه با ایمن در سازه پارت همراه باشید تا درباره تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن شیشه ای اطلاعاتی به دست آورید.

تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن شیشه ای به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان

یکی از بارزترین و بهترین خدماتی که شرکت ایمن در به مشتریان خود ارائه می دهد این است که، تمامی سفارش های شما را بعد از نصب هم پیگیری می کند رضایت شما از نصب پارتیشن های شیشه ای برای شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به این مورد توجه زیادی نشان می دهد. شما اگر بعد از نصب پارتیشن شیشه ای در محیط های مورد نظرتان با مشکلاتی در مورد نصب و استفاده از آنها مواجه شدید می توانید با شرکت در تماس باشید تا در کمترین زمان، مشکل شما را حل کنند و به محل مورد نظر شما مراجعه نمایند. تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای نصب شده در مکان یکی از مهمترین اقدامات شرکت و کارشناسان می باشد که به صورت جدی آن را دنبال می کنند و به خواسته های مشتریان خود اهمیت زیادی می دهند.
رگلاژ و تعمیر کردن پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین نمونه های عملکردی شرکت به شمار می رود که کارکنان این بخش به بهترین نحو ممکن فعالیت خود را انجام می دهند. زمانی که این خدمات توسط شرکت ارائه شود بدون شک هیچ نارضایتی در مورد نصب و استفاده از پارتیشن های شیشه ای وجود نخواهد داشت. در فضاهای امروزی بهتر است شما از پارتیشن اداری استفاده کنید تا بهره وری بیشتری از فضای مورد نظر خود داشته باشید. در بین انواع پارتیشن های اداری که توسط شرکت ایمن در تولید می شود شما قادر خواهید بود یکی از بهترین نمونه های آن را انتخاب کنید و اقدام به نصب شان نمایید. از آنجایی که تنوع در مدل ها و رنگ پارتیشن های شیشه ای بسیار زیاد است هر فردی بدون شک یکی از آنها را می پسندد و انتخاب می کند.

اجرای پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای

تعمیر پارتیشن شیشه ای از طریق شرکت ایمن در

هر یک از محصولات و تجهیزات شیشه ای که شما از شرکت ایمن در خریداری کنید خدمات پس از فروش دارد، بنابراین باید بدانید پارتیشن شیشه ای هم دارای خدمات پس از فروش هستند. در ضمن باید بدانید تمامی این محصولات گارانتی دارند و به همین دلیل در صورتی که نیاز باشد می توانید از گارانتی آنها استفاده کنید و از شرکت درخواست تعمیر و یا تعویض پارتیشن های شیشه ای و قطعات آن را داشته باشید. در صورتی که مشکلی در پارتیشن های شیشه ای نصب شده شما به وجود آید می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا مشکل به وجود آمده را رفع کنند. برخی از مهمترین خدماتی که این شرکت برای تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای و بسیاری از تجهیزات شیشه ای دیگر به مشتریان خود ارائه می دهد عبارت می باشد از :
1. در صورتی که پارتیشن های شیشه ای نصب شده شما زیر 2 سال نصب شده باشد گارانتی دارد و به همین دلیل شما می توانید از تمامی خدمات پس از فروش شرکت استفاده کنید.
2. شرکت ایمن در از آن دسته شرکت های تجهیزات شیشه ای به شمار می رود که 10 سال خدمات پس از فروش دارد و به بهترین نحو ممکن این خدمات را به شما ارائه می دهد. شما هر یک از خدمات شرکت را که در نظر داشته باشید می توانید برای تعمیر و رگلاژ کردن مورد استفاده قرار دهید.
3. خدماتی که به وسیله این شرکت برای تعمیر و رگلاژ کردن به مشتری ارائه می شود به صورت 1 روزه است. بنابراین اگر مشکلی در عملکرد پارتیشن های شیشه ای شما رخ دهد شرکت 1 روزه می تواند آن را رفع کند و نیازی نیست که شما نگران باشید.
4. برای اینکه از خدمات شرکت ایمن در جهت تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید دقت داشته باشید که هرگز برچسب روی درب را از روی آن برندارید، چرا که در این صورت شرکت خدماتی را انجام نمی دهد. این برچسب یکی از نشانه های گارانتی محصول نصب شده شما به شمار می رود که باید آن را روی شیشه نگه دارید.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

بیشتر بخوانید:

سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین

تعمیر و طراحی درب اتوماتیک و نوع سیستم طراحی شده در آن

خرید و نصب پارتیشن شیشه ای مناسب برای ساختمان ها

مراحل ساخت شیشه میرال در شرکت ایمن در سازه پارت

ساختار فنی شیشه بالکن و آشنایی با انواع شیشه بالکن فریم لس و بدون فریم

خدمات تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای چیست ؟

شرکت ایمن در از بهترین و با تجربه ترین نیروهای حرفه ای برای نصب پارتیشن های شیشه ای استفاده می کند و به همین دلیل اگر مشکلی هم برای پارتیشن ها به وجود آید بسیار کم است که سریع هم رفع می شود. خدماتی که شرکت به مشتریان خود برای نصب و یا تعمیر پارتیشن های شیشه ای ارائه می دهد عبارت می باشد از :
1. محیطی که باید برای نصب پارتیشن های شیشه ای آماده شود را کارشناسان خودشان در کمترین زمان آماده می کنند تا نصاب ها در کمترین زمان پارتیشن ها را نصب کنند.
2. بعد از اینکه پنل های پارتیشن های شیشه ای به درستی بسته شود از قسمت پایین پارتیشن قاب ها را می بندند. دقت داشته باشید که این قاب ها باید از شیشه ای روی کار نصب شده است رد شود و از داخل هم به صورت گونیا پیچ نشان داده شود.
3. بعد از نصب نمای بیرونی پارتیشن های شیشه ای ، باید لت های پارتیشن به زمین پیچ شود و آنها را باید بسیار محکم ببندند. این مورد بسیار اهمیت دارد و نصابان به آن توجه زیادی نشان می دهند، چرا که در غیر این صورت پارتیشن ها تکان می خوردند. تنها نصب نمای بیرونی پارتیشن های شیشه ای اهمیت زیادی ندارد، بلکه باید به زیرسازی آن هم توجه بسیار زیادی داشته باشید تا به بهترین شکل ممکن آن را نصب کرده باشید.
4. بعد از نصب در صورتی که مشکلی برای پارتیشن های شیشه ای به وجود آید کارشناسان از پارتیشن ها بازدید می کنند و باید بدانید که بازدید آنها به صورت رایگان می باشد، همچنین زمان زیادی طول نمی کشد که آنها به محیط مورد نظر شما مراجعه می کنند.

نصب پارتیشن های شیشه ای

نصب پارتیشن های شیشه ای

5. شما به صورت 24 ساعته می توانید از خدمات تعمیر و رگلاژ کردن پارتیشن های شیشه ای در تهران استفاده کنید. اگر از شهرهای دیگر هم درخواست خود را ثبت کرده باشید حداکثر دو روز زمان می برد تا برای تعمیر آن مراجعه نمایند. پارتیشن اداری یکی از مهمترین انواع پارتیشن ها به شمار می رود که به دلیل استفاده بسیار زیاد از آن امکان دارد دچار خرابی و یا تعمیر شود که در این صورت شرکت برای تعمیر آن پاسخگوی شما می باشد.
6. در صورتی که عملکرد یراق آلات دچار ایراد و یا نقص شود آنها را کارشناسان تعمیر می کنند. در واقع باید بدانید نصابان با تمامی این یراق آلات آشنایی دارند و می توانند به بهترین نحو ممکن آنها را تعمیر نمایند.
7. خدمات و ضمانتی که شرکت ایمن در به مشتریان خود برای خرید پارتیشن های شیشه ای ارائه می دهد چندین ساله می باشد. به همین دلیل شما نیازی نیست نگران گارانتی و خدمات شرکت باشید چرا که تمامی موارد ایمنی و گارانتی در محصولات شرکت وجود دارد.

با سایر محصولات ایمن دُر سازه پارت آشنا شوید:

شیشه بالکن

پارتیشن اداری

درب اتوماتیک

شیشه حمام

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *