شیشه تراس

انواع شیشه های بالکنی و قیمت شیشه بالکن

شیشه بالکن چیست؟

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین شیشه بالکن برای ساختمان خود هستید؟ آیا می دانید که مزیت های استفاده از این مدل شیشه های بالکنی در چیست؟ از شما می خواهیم که ما را تا آخر مقاله همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.
شیشه بالکن تاشو یکی از پرکاربردترین و رایج ترین تجهیزات مورد استفاده برای زیباسازی بالکن ها می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم واقع شده است. استفاده از این محصولات سبب می شود که بالکن ساختمان تان بسیار شیک و لاکچری تر به نظر برسد و هیچ فضایی را نیز از بالکن شما اشغال نکرده و شما هم می توانید از تمام فضای بالکن خود به بهترین و مطلوب ترین شکل ممکن استفاده کنید.

جالب است بدانید که با نصب این شیشه ها در بالکن خود می توانید در هر فصلی از سال نهایت لذت در از بالکن خود داشته باشید.همچنین امروزه شرکت های بسیار زیادی به دنبال فعالیت در این زمینه هستند که شما می توانید برای اخذ بی نظیرترین این خدمات به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کرده و یکی از مناسب ترین این محصولات را انتخاب نمایید. تا از این طریق شیک ترین شیشه را در بالکن ساختمان خود نصب نمایید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع شیشه های بالکنی و قیمت شیشه بالکن اطلاعات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع شیشه بالکن

شما می توانید به محض مراجعه به وب سایت اینترنتی فروشگاه ما، شاهد تنوع بسیار بالایی از شیشه بالکن باشید و از این طریق یکی از مناسب ترین و شیک ترین آنها را انتخاب و آن را مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین و پرفروش ترین انواع این شیشه ها نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
–  شیشه بالکن تاشو: یکی از محبوب ترین انواع شیشه بالکن تاشو آن تشکیل داده است که از نصب و استفاده بسیار راحتی برخوردار بوده است.
 شیشه های بالکنی بدون قاب: از دیگر انواع شیشه بالکن می توان به مدل ها بدون قاب آن اشاره کرد که برای این مدل از اتصالات عمودی استفاده شده تا و شما می توانید منظره بسیار دنجی را مورد مشاهده. قرار دهید. قطر این شیشه ها معمولا در حدود 8 تا 10 میلی متر خواهد بود.
–  شیشه های بالکنی ریلی: از دیگر انواع این محصولات می توان به مدل شیشه بالکن ریلی آن اشاره کرد که به شکل عمومی نصب شده و هیچ گونه نگهدارنده ای را نیز ندارد. شما می توانید در هر فصلی از سال به راحتی جابه جایی مورد نظر خود را در شیشه بالکن داشته باشید و هیچ گونه تخریبی را نیز در نمای ساختمان شما ایجاد نمی کند.

شیشه های بالکنی

شیشه های بالکنی

رنگ های مورد استفاده در شیشه بالکن

همانطور که اشاره شد، امروزه استفاده از انواع شیشه بالکن تاشو در بسیاری از ساختمان ها رواج یافته است و افراد نیز سعی بر آن دارند تا شیک ترین و زیباترین این محصولات را تهیه و خریداری کنند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی ما، شاهد تنوعی از رنگ های شیشه بالکن نیز باشید. اگر به دنبال مقاوم ترین این محصولات هستید، بایستی شیشه هایی که رنگ آنها متمایل به سبز است را انتخاب کنید، چرا که در این شیشه ها از عنصر آهن استفاده شده است.

البته اگر بخواهید رنگ شیشه ی مورد نظرتان شفاف بوده و از عنصر آهن نیز در تهیه آن استفاده شده باشد، بایستی از برخی برندهای خاص استفاده کرده و هزینه های بیشتری را نیز برای این منظور پرداخت کنید. مدل دیگر نیز شیشه های مات می باشد که برای خصوصی سازی حریم بسیار مناسب خواه بود و نمایی از داخل یا بیرون دیده نمی شود. نوع دیگری از این شیشه ها را نیز شیشه های شفاف تشکیل داده است که از شفافیت بسیار بالایی برخوردار بوده است.

در سال های توانسته اند نوعی از شیشه های بالکنی را طراحی کنند که به شکل خودکار قادرند خود را تمیز کنند این مدل از شیشه ها در صورت باریدن باران با استفاده از تکنولوژی هیدروفوب و بیوشیمیایی خود، می توانند وارد عمل شده و لکه های موجود را پاک کنند. قیمت شیشه بالکن عصر جدید بیشتر از مدل های ساده می باشد.

اگر به دنبال مقاوم ترین این محصولات هستید، بایستی شیشه هایی که رنگ آنها متمایل به سبز است را انتخاب کنید، چرا که در این شیشه ها از عنصر آهن استفاده شده است.

نکات مورد توجه در نگهداری از شیشه بالکن

توجه داشته باشید که در استفاده از شیشه بالکن تاشو بایستی به یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات لازم را داشته باشید تا از این طریق به مدت بسیار طولانی تر بتوانید از این محصول استفاده کنید. شیشه جزء متریال هایی می باشد که نیازمند مراقبت های بیشتری بوده و شما می توانید در صورت کثیف شدن آنها، به راحتی مورد پاک کردن و شستشوی قرار دهید. همچنین توجه داشته باشید که هرگونه مواد اسیدی و قلیایی نمی تواند آثار منفی را بر روی شیشه داشته باشد، به همین جهت نگران این موضوع نباشید.پ

توصیه می شود که در هنگام تمیز کردن این شیشه ها به آرامی رفتار کنید، چرا که ضربات محکم تر به شیشه می تواند سبب ایجاد ترک یا شکستن آنها باشد. یکی از دیگر مهمترین موضوعاتی که در استفاده از این محصولات، بایستی به آن توجه کرد این است که در هنگام نصب شیشه بالکن، حتما نکات ایمنی را جدی بگیرید. شما می توانید برای نصب این متریال ها به وب سایت اینترنتی ما مراجعه داشته و از همکاران بسیار متخصص و حرفه ای ما بخواهید تا این محصولات را در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن در بالکن شما نصب کنند.

همکاران ما با استفاده از دستکش های مخصوص و استفاده از ابزار کار مناسب می توانند به راحتی این محصولات را نصب نموده و حتی در خصوص راهنمایی های نگهداری از این شیشه ها نیز اطلاعات مفیدی را به حضورتان ارائه دهند. نصب این شیشه ها به هیچ وجه کار شما نبوده و توصیه می کنیم که اصلا چنین اقدامی را انجام ندهید چرا که ممکن است آسیب ها و مشکلات ناگواری را به دنبال داشته باشد.

نصب و اجرای بالکن شیشه ای

نصب و اجرای بالکن شیشه ای

بیشتر بخوانید:

شیشه بالکن جدید و امروزی و مزیت های نصب آن ها

درب اتوماتیک بیمارستانی

پارتیشن شیشه ای و نقش آن در دکوراسیون منزل

سفارش پارتیشن شیشه ای به صورت آنلاین

تعمیر و طراحی درب اتوماتیک و نوع سیستم طراحی شده در آن

مزیت های استفاده از شیشه بالکن کدام است؟

بی شک یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال خرید و استفاده از شیشه بالکن باشند، مزیت های آن است. شما هم می توانید قبل از خرید و استفاده از این مدل شیشه ها، به راحتی در مورد مهمترین مزیت های آن اطلاعاتی را به دست آورده و سپس اقدام به سفارش داشته باشید؛ که از مهمترین و اصلی ترین این مزیت ها و فواید می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
–         فضای بالکن شما زیباتر به نظر خواهد رسید
–         از ورود گرد و غبار به داخل منزل تان جلوگیری خواهد شد
–         از ورود سر و صدا به منزل به جلوگیری خواهد شد
–         می توانید فضایی را تفکیک کرده و اقدام به پرورش گل و گیاه داشته باشید.
–         مناسب بودن قیمت شیشه بالکن
–         تحویل و نصب این محصولات بسیار راحت و آسان است.
–         از تنوع و طراحی بسیار متنوعی برخوردار می باشد.
–         داشتن عمر مفید بسیار طولانی
–         بخشیدن ظاهری مینیمال به ساختمان و عبور دادن نور به راحتی
–         مناسب برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی
–         داشتن انعطاف پذیری بسیار بالا
–         داشتن هماهنگی بسیار بالا با سایر مصالح استفاده شده در ساختمان
–         مقاومت در برابر بادی که حداکثر سیصد کیلومتر بر ساعت سرعت دارند.
حال شما نیز می توانید به منظور نصب و استفاده از بهترین انواع این شیشه های بالکنی، به وب سایت اینترنتی ما مراجعه داشته و از این طریق اقدام به بررسی هر یک از انواع این محصولات داشته باشید و یکی از مناسب و شیک ترین آن را با توجه به علاقه و سلیقه خود تهیه و خریداری کنید.

نصب شیشه بالکن در تهران

نصب شیشه بالکن در تهران

قیمت شیشه بالکن

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افرادی که به دنبال خرید و استفاده از این محصولات هستند، قیمت شیشه بالکن می باشد. شما می توانید برای اخذ هرگونه اطلاعات و آگاهی در زمینه قیمت این محصولات، به راحتی وارد وب سایت اینترنتی ما شده و بررسی های لازم در خصوص قیمت ها را انجام دهید. در حالت کلی قیمت و هزینه های استفاده از این محصولات بسیار مناسب و معقول می باشد به طوری که شما می توانید با توجه به بودجه در اختیار خود، یکی از بهترین و باکیفیت ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

شما بعد از اینکه وارد وب سایت فروشگاه ما شدید، می توانید قیمت های عرضه شده برای شیشه بالکن های عرضه شده در فروشگاه ما را با سایر فروشگاه های اینترنتی مورد مقایسه قرار دهید و از این طریق به مناسب و ارزان بودن محصولات ما پی ببرید. همچنین توصیه می شود که قبل از خرید مورد نظرتان نیز حتما نظرات و پیشنهادات سایر خریداران را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید و از این طریق تصمیم نهایی خود را برای خرید اخذ کنید.

امروزه بسیاری از افراد دوست دارند تا باکیفیت ترین محصول را با قیمت بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنند، اگر شما نیز به دنبال این امر هستید، می توانید هم اکنون به وب سایت اینترنتی ما مراجعه لازم را داشته باشید.

با سایر محصولات ایمن در آشنا شوید :

حمام شیشه ای

آلاچیق شیشه ای

شیشه سکوریت

شیشه دودبند

شیشه بالکن

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692   

02144051014    0214405305   

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *