• آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای

آلاچیق های شیشه ای یک سازه نیمه باز محسوب می شود و میتوان از آن به عنوان محلی برای استراحت و ارتباط گرفتن با محیط بیرونی نیز استفاده کرد.تجهیزات شیشه ای یکی از زیباترین و به روز ترین مواردی میباشد که امروزه افراد برای زیبایی بخشیدن به فضای مورد نظر خود و مدرن کردن محیط از آن استفاده میکنند.

نصب آلاچیق شیشه ای در مکان هایی مثل حیاط، پشت بام، باغ و ویلا تاثیر بسیاری در زیبایی بخشی به آن فضا را دارد.

چرا ایمن در

قیمت آلاچیق های شیشه ای در شرکت ایمن در بسیار به صرفه و معقول است (نصب و خریدو اجرای آن). پس شما میتوانید با کمترین قیمت و بهترین کیفیت، اقدام به نصب آلاچیق های شیشه ای در مکان مورد نظر خود هستید. طراحی های زیبا و مدرن این نوع از آلاچیق های شیشه ای باعث شده تا افراد زیادی اقدام به نصب آن کنند.

به دلیل تنوع زیاد در مدل ها و طرح های آلاچیق شیشه ای ،همه افراد با هر سلیقه ای میتوانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند.شرکت ایمن در با تخصص بالایی که در زمینه کاری خود دارد سفارش شما را در کمترین زمان تولید و اقدام به نصب آن میکند.

یراق آلات مورد استفاده در آلاچیق های شیشه ای

یراق آلاتی که در آلاچیق های شیشه ای استفاده میشود از نوع بهترین و با کیفیت ترین آن ها است به همین خاطر در همه نوع شرایط آب و هوایی مقاومت بسیار خوبی دارد.زیبایی یراق آلات نیز از اهمیت بسیاری رخوردار است زیرا زیبایی آن ها باعث میشود که آلاچیق شیشه ای شما هم زیباتر به نظر برسد.

شیشه های آلاچیق

شیشه هایی که در تولید آلاچیق های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد شیشه سکوریت نشکن 8 تا 10 میلیمتر میباشد که امنیت و مقاومت این شیشه ها به دلیل نشکن بودن آن بسیار زیاد است و در صورت ضربه احتمالی مقاومت زیادی از خود نشان میدهند.

شیشه های سکوریتی که در نصب آلاچیق های شیشه ای استفاده میشود تا 95 درصد از ورود آلودگی و گرد و غبار به محیط داخل جلوگیری می کند و عایق سر و صدا نیز میباشد.

انواع آلاچیق های شیشه ای

آلاچیق های شیشه ای تاشو

آلاچیق های شیشه ای تاشو نوع دیگری از آلاچیق ها هستند که پانل های آن تاشو است که دارای زیبایی بسیاری است.یراق آلاتی که در این نوع از آلاچیق ها استفاده میشود خارجی است و دارای مقاومت بسیار زیادی هستند.تنها موردی که در نصب آلاچیق های شیشه ای بسیار اهمیت دارد این است که اندازه گیری این پانل ها به درستی انجام شود.تکنسین ها و کارشناسان نصب آلاچیق های شیشه ای با اندازه گیری دقیق فضا، کار خود را به بهترین نحو انجام میدهند.

آلاچیق شیشه ای گرد

آز آنجاییکه آلاچیق های شیشه ای گرد زیبایی منحصر به فردی به فضا میبخشند دارای طرفداران زیادی نیز هستند. این آلاچیق ها مراحل تولید پیچیده ای دارند و مراحل تولید و نصب فریم آن ها نیز کار نسبتا دشواری است.یکی از اقدامات مهم در نصب و تولید این آلاچیق ها این است که فضا را به خوبی اندازه گیری و سپس آهن کشی کنند زیرا آهنی که برای این کار استفاده می شود دارای قطعاتی ریز است که باید منظم در کنار یکدیگر قرار گیرند تا شکل دایره به دست آید.

.                                                                                                           .                                                                                                              .

امروز در بیشتر فضاهایی که باز هستند برای زیبایی بخشیدن و استراحت اقدام به نصب آلاچیق های شیشه ای می نمایند.طراحی آلاچیق های شیشه ای بستگی به نوع شرایط آب و هوایی محل سکونت شما دارد و متفاوت است. زیرا برای هر منطقه باید یکی از آن ها را که سازگاری خوبی با محیط دارد را انتخاب و تولید و نصب نمایید.شما میتوانید از بین انواع آلاچیق های شیشه ای یک مدل را که سازگاری بیشتری با محیط شما را دارد انتخاب کنید و سفارش دهید.

از ابتدا تا انتها در کنار شما هستیم

.                                                                                                          .                                                                                                                            .

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144011723   02144012692